SUSPEND DESTEK Hizmetleri

Popüler SUSPEND DESTEK Hizmetleri

Amazon hesabınız çeşitli sebeplerden dolayı askıya alınabilir. Amazon suspend olduysa bunun nedenini öğrenmeli ve yanlışlarınızı düzeltmelisiniz. Amazon satıcı hesabınızın askıya alınmaması için kurallarına dikkat etmeli ve eğer böyle bir sorunla karşılaştıysanız bu sorunu çözebilirsiniz.

Hesabınızın askıya alınması, Amazonda geçici bir süre satış yapamayacağınız anlamına gelirken bu sırada hesabınız gizliye alınır. Suspend gibi bir olumsuz durum yaşandığında Amazon size mail gönderir. Amazon Satıcı Hizmet Koşullarına ihhal ettiğinizde hesabınız askıya alınır ve bu durumda Amazon destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz.

Amazon Suspend Nasıl Çözülür?

Amazon satıcı hesabı açılışı sonrasında hesabınız askıya alınabilir. En büyük tedarik zincirlerinden birisi olan Amazon’da farklı suspend çeşitleri bulunmaktadır. Suspend sorunlarını tespit etmek için Amazon’dan gelen maili inceleyebilirsiniz.

Sorunun tespit edilmesinden sonra yapılan kural ihlalini çözmeniz ve iletişime geçmeniz gerekir. Bu süreçte Amazon’u bu sorunun çözüldüğüne dair ikna etmeniz gerekiyor. Amazon destek ekibiyle iletişim halinde kalmak ve sunduğunuz belgelerin orijinal olması oldukça önemlidir.

Amazon ile iletişim kurmanız için binlerce mail adresi vardır ve sorunun ilgili birime aktarılması için doğru mail adresinin bulunması gerekir.

foving Suspend Destek hizmetlerini tercih ederek sorununuzu çözebilir ve hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Amazon Suspend Desteği Nasıl Alınır?

Amazon üzerinde binlerce satıcı ve milyonlarca kullanıcı bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Amazon’da satış yapan satıcı hesapları kural ihlali ya da şikâyet dolayısıyla askıya alınabiliyor. Üründen, hesaptan ya da sipariş sorunundan dolayı hesabınız askıya alınabilir ve sorunun ne olduğunu bilmek çözüme ulaşmak için oldukça önemlidir.

Amazon Suspend Desteğini, foving üzerinden alabilirsiniz. Suspend sorunuyla karşılaştığınızda kendiniz çözüm arayabilirsiniz fakat destek aldığınızda kısa sürece çözüme ulaşabilirsiniz.

Destek aldığınızda ilk olarak satıcı hesabınızın neden askıya alındığı araştırılır ve alınan bilgiler doğrultusunda işlemler başlatılır.

Askıya alma sorununun tekrar olmayacağına dair belgeler Amazon’a sunulur. Satıcı hesabında bu sorunun tekrar yaşanmaması için tüm önlemler alınır. Bu sayede hesabınızı güvenle geriye alabilir ve satış yapmaya devam edebilirsiniz.

Sorunlarınızı kendiniz çözebilirsiniz fakat süreç uzun sürebilir ya da olumsuz sonuçlanabilir. Belirttiğimiz gibi Amazon üzerinde binlerce satıcı bulunmakta ve neredeyse her hesapta suspend sorunu meydana gelebiliyor.

Amazon Suspend Çeşitleri Nelerdir?

Amazon kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek için kapsamlı denetimler yapıyor. Dropshipping, FBA ya da Private Label satış yöntemlerini tercih eden satıcıları sıklıkla suspend sorunlarıyla karşılaşmaktadır. Bazı askıya alma işlemleri kolaylıkla çözülebilirken bazı sorunlar gelirlerin alınmasıyla sonuçlanabilir. Bu yüzden sorunlar araştırılmalı ve çözümler için ilgili belgeler gönderilmelidir. Sık olarak karşılaşılan Amazon Suspend çeşitleri şu şekildedir;

Hesap Açılış Suspendi: Satıcı hesabı oluşturulurken Amazon kurallarına uyulmadığı takdirde alınan hesap askıya alınabilir. Eksik bilgiler tamamlanmalı ve Amazon satıcı hesabı kuralları incelenmelidir. Hesap açılış suspend destek için tıklayınız.

İptal Edilen Sipariş Oranı Suspendi: İletişim sorunlarından, aksaklıklardan dolayı siparişleri sürekli olarak iptal ederseniz hesabınız askıya alınabilir. Gerekli açıklamayı Amazon’un ilgili birimine yapmanız gerekir. İptal ve geç sipariş suspend çözümleri için tıklayınız.

Kusurlu Sipariş Oranı Suspendi: Müşteri memnuniyetinin oldukça önemli olduğu Amazon’da ürünleriniz kusurlu ya da müşterilerde memnuniyetsizlik yaşatıyorsa suspend alabilirsiniz. Bu sebeple askıya alma sorunu yaşamamak için değerlendirme ve geri dönüşleri dikkate almalısınız.

İlişkilendirilmiş Hesap Suspendi: Her satıcının yalnızca bir Amazon satıcı hesabı olabilir. Farklı hesaplar oluşturulmaya çalıştığında IP adresinden tespit edilir ve hesap askıya alınır. Bu sebeple sayfanız askıya alınırsa hesabınızı kaybedebilme ihtimaliniz bulunmaktadır. İlişkilendirilmiş hesap suspendi desteği için tıklayınız.

3 ASIN Suspendi: Dropshipping hesaplarında listelenen ürünlerin sayısı izin verilen sınırı aştıysa ve hesap yeniyken çok fazla ürün listelendiyse hesap askıya alınabilir. Bu sorunu çözmek için ürünleri listelemeden önceki faturalarınızı Amazon’un ilgili birimini göndermelisiniz. 3 ASIN suspendi desteği için tıklayınız.

Amazon Suspend sorunlarıyla karşılaştığınızda hızlı bir şekilde hesabınızı tekrardan aktif hale getirmek için foving Suspend Destek Hizmetleri’ni tercih edebilirsiniz.

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma