Amazon Bakiye Kurtarma için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Amazon Bakiye Kurtarma

En iyi 10 Amazon Bakiye Kurtarma Hizmeti Veren Üyeler

Profesyonel Bakiye Kurtarma Hizmeti✅

SUSPEND DESTEK / Amazon Bakiye Kurtarma

(8)

Amazon'da bulunan bakiyenizi kurtarmak için en uygun yolu belirleyerek size destek oluyoruz. Süreç Bakiye kurtarmanın iki farklı yolu vardır. 1. Mail yolu ile bakiye kurtarma. 2. Video Konferans + Mail yolu ile bakiye kurtarma. Her iki yolda da suspended durumunuza göre sorulacak sorular ve istenilen belgeler farklıdır. 1. Yol daha az zaman gerektirdiği için ücreti daha düşük olur. 2. Yol ile bakiye kurtarma yöntemini hesabın durumuna göre bizde tercih edebiliriz Amazon mecburide kılabilir. (Burada bir kesinlik yoktur.) Bu yolda daha çok zaman harcanacağı için ücret 1. yola göre daha yüksektir. Hesabınızın suspended sebebine göre daha önceki görüşmelerimizden hazırladığımız soruları size iletiyoruz ve bu sorular için hazırlık yapmanızı talep ediyoruz. Hazırladığınız cevapları inceliyoruz gerekirse düzeltmeniz için tavsiyelerde bulunuyoruz. Eğer hesabınızda 2. Yol ile bakiye kurtarma yöntemi tercih edilmiş ise yada Amazon tarafından mecbur kılınmışsa; Sürecin daha hızlı ilerlemesi adına size pek çok dilde anadil seviyesinde konuşabilen hali hazırda aktif olarak Amazon'un tüm iş modellerini yapan ekibimizden birini atayarak video konferansa birlikte çıkmanızı sağlayabiliyoruz. - Başarı garantisi var mı? + Hesabınızın durumuna, suspended türüne ve yaptığınız iş modeline göre bu süreç değişkenlik gösterebiliyor ve karar merci Amazon olduğu için bir garanti veremiyoruz. - Bu zamana kadar kaç hesaptan bakiye kurtardınız? + Son 6 yılda 46 hesabın bakiyesini kurtarmak için başvuru yaptık (Bu tarihe kadar yapılan başvuru sayısı 46 26.09.2023) ve sadece 2 hesaptan bakiye alamadık.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

5 günde teslim

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Amazon Bakiye Kurtarma

SUSPEND DESTEK / Amazon Bakiye Kurtarma

KEY ECOMMERCE - https://www.keyecommerce.com.tr/

(0)

Merhaba! Amazon'da bir satıcı olarak, hesabınızda bulunan bakiyenin askıya alınması veya kısıtlanması durumuyla karşılaşmak sizi endişelendirebilir. Ancak endişelenmeyin, çünkü buradayız! Amazon Bakiye Kurtarma Hizmeti olarak, size Amazon hesabınızdaki bakiyenin güvende olduğundan emin olmanızı sağlamak için profesyonel bir destek sunuyoruz Neden Biz? Biz, Amazon'un karmaşık politika ve süreçlerini anlayan deneyimli bir ekibiz. Amazon hesabınızdaki bakiyeyle ilgili yaşadığınız sorunları çözmek için gerekli bilgi ve deneyime sahibiz. İşte size sunduğumuz hizmetler : Hizmetlerimiz: - Bakiye Askıya Alma Analizi: Hesabınızdaki bakiyenin askıya alınma nedenlerini belirlemek için detaylı bir inceleme yapıyoruz. - Amazon Politika İhlali Analizi: Bakiyenizin askıya alınmasının sebebini anlamak için Amazon'un politika ihlali kurallarını analiz ediyoruz. - Etkili İtiraz Stratejileri: Hatalı askıya alma durumlarını çözmek ve hesabınızdaki bakiyeyi geri almak için etkili itiraz stratejileri geliştiriyoruz. - Müşteri Hizmetleri İletişimi: Amazon müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak sorununuzu çözmek için profesyonel destek sağlıyoruz. Hemen İletişime Geçin! Amazon hesabınızdaki bakiyenin güvenliğini sağlamak ve yaşadığınız sorunları çözmek için bizimle iletişime geçin! Amazon Bakiye Kurtarma Hizmeti olarak, size en iyi çözümü sunmak ve işletmenizi güvende tutmak için buradayız.

3 ayda teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Amazon Bakiye Kurtarma (%100 GARANTİLİ )

SUSPEND DESTEK / Amazon Bakiye Kurtarma

Solved Courses Eğitim Danışmanlık Hizmetleri - www.solvedcourses.com

(0)

Hesabınızdaki bakiyeyi tahsil etmek istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Yabancı ekibimiz sayesinde amazon görüntülü görüşmelerine sizinle beraber katılarak bakiyenizi kurtarmanıza yardımcı oluyoruz. Tecrübelerimizle elde ettiğimiz amazonun sorduğu soruları size gönderiyoruz. Bu sayede cevap veremeyeceğiniz soru kalmayacak ve paranızı alabileceksiniz. Bu hizmette başarı oranımız %97'dir Amazon kuralları ve politikaları olan bir platformdur. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sürekli olarak satıcılarını hesap sağlığı metrikleriyle denetler. Hedeflen değerlerin altında kalan satıcılar uyarılır yada hesabı askıya alınır. Hesabınızın askıya (Suspend) alınması Amazon yolculuğunuzun sonu değil ! Amazon hesabınız suspend olduğunda satıcıya savunma hakkı verir. Savunmada istediği bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmalı ve destekleyici belgeler eklenmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan savunmayla hesabın yeniden aktifleştirilir. Suspend hizmetimiz sayesinde en kısa sürede, politikalara uygun bir şekilde hesabınızı yeniden açabilirsiniz. - Profesyonel yabancı dil desteği, - Kişiye özel aksiyon planları, - Sürekli Amazon Hesap Sağlığı ekibiyle irtibat, - Tedarikçi anlaşmaları, - Yetki belgeleri ve sözleşmeler, - Sınırsız savunma Destek ve anlaşmalarımız sayesinde hesabınızı en kısa sürede açabiliriz. HESABINIZ AÇILMAZSA %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

(0)

Tüm Suspend türlerinde tecrübemiz vardır Piyasada cok yüksek fiyatlara bu hizmet veriyorlar biz uygun fiyata veriyoruz. -İlişkilendirme -3 ASİN -HIZLI SATIŞ -COC -DROPSİPPİNG POLİTİKA İHLALLİ -FİKRİ MÜLKİYET -PANELDEN SİLİNME -PANEL KİLİTLENME -FON KURTARMA Not: Tüm suspend türleri acıyorum diyen yalan konuşuyordur %100 Sonuç yoktur. bir çok suspend acılıyordur acılmıyanda vardır. acılmama sebebleri sürekli hesabı kapanan kişiler appeal attığı için problemi kendi çözmeye calıstıgı için amazon pek ilgilenmiyor bu yüzden botlarıda geçmek lazım doğru aksiyon almak lazım işi ehline bırakmak lazım. diğer bir konu acamazsak para iade garantisi vardır.

1 günde teslim

Amazon Bakiye Kurtarma

SUSPEND DESTEK / Amazon Bakiye Kurtarma

(0)

Amazon'da suspend olan hesaplarınızda Amazon tarafından geçici olarak el konan bakiyeyi kurtarma konusunda destek vermekteyiz. Bakiye kurtarma sürecinde verdiğimiz hizmete, appeal/case hazırlama, evrak hazırlama, video call ingilizce tercümanlığı, tercümanlığın yanı sıra görüşme öncesi 1 saatlik tele-danışmanlık, video call görüşmesinde çıkması muhtemel sorular ve verilmesi gereken cevaplar, bunlara ek olarak video call görüşmesi sonrası gönderilmesi gereken appeal+evraklar konusunda yardımcı oluyoruz.

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Kategori Yorumları

Ahmet Güngör

Amazon Bakiye Kurtarma - 07/11/2023

ok

Anıl Karaaslan

Amazon Bakiye Kurtarma - 06/08/2023

teşekürler güzel hizmet

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma