Alıcı Hesap Kapanması için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Alıcı Hesap Kapanması

En iyi 10 Alıcı Hesap Kapanması Hizmeti Veren Üyeler

Alıcı Hesabı Aktif Edilmesi

SUSPEND DESTEK / Alıcı Hesap Kapanması

oguzhanamazon

(3)

Alıcı hesabı kapanması ile ilgili başarı oranımız ile beraber sizlerinde hesabını aktif hale getirebiliriz oguzhanamazon instagram sayfamızdan açtığımız alıcı hesabı ve tüm suspend hesaplara bakabilirsiniz

3 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Alıcı hesaplarınız tekrar aktif edilir. ( Başarı oranımız %99 )

SUSPEND DESTEK / Alıcı Hesap Kapanması

Professional Fix

(0)

Merhaba, eğer alıcı hesabınız kilitlendi, kapandı, iade politikası ihlali nedeniyle ( sadece yanlışlıkla olduğunu düşünüyorsanız) yada tamamen askıya alındıysa bizlere ulaşabilirsiniz. Bizden işlem alan herkese yaşamış olduğunuz sorunun tekrarlanmaması için tüm kritik noktalar tek tek açıklanır. Örneğin bir tanesini burada açıklamak isteriz, alıcı hesapları aslında seller central hesaplarından daha kritik bir rol oynamakta ve bu hesapları kullanırken yapmanız gereken bir çok kural var ve bunların en başında geleni alım yaparken kullanmakta olduğunuz kartınızın fatura adresi ekstrenizdeki adresin yerine rastgele müşterinizi adresi olması.

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Alıcı Hesap Kapanması (%100 İADE GARANTİLİ)

SUSPEND DESTEK / Alıcı Hesap Kapanması

Solved Courses Eğitim Danışmanlık Hizmetleri - www.solvedcourses.com

(0)

SUSPEND HİZMETİ: Amazon kuralları ve politikaları olan bir platformdur. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sürekli olarak satıcılarını hesap sağlığı metrikleriyle denetler. Hedeflen değerlerin altında kalan satıcılar uyarılır yada hesabı askıya alınır. Hesabınızın askıya (Suspend) alınması Amazon yolculuğunuzun sonu değil ! Amazon hesabınız suspend olduğunda satıcıya savunma hakkı verir. Savunmada istediği bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmalı ve destekleyici belgeler eklenmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan savunmayla hesabın yeniden aktifleştirilir. Suspend hizmetimiz sayesinde en kısa sürede, politikalara uygun bir şekilde hesabınızı yeniden açabilirsiniz. - Profesyonel yabancı dil desteği, - Kişiye özel aksiyon planları, - Sürekli Amazon Hesap Sağlığı ekibiyle irtibat, - Tedarikçi anlaşmaları, - Yetki belgeleri ve sözleşmeler, - Sınırsız savunma Destek ve anlaşmalarımız sayesinde hesabınızı en kısa sürede açabiliriz. HESABINIZ AÇILMAZSA %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Amazonda Kilitlenmiş Alıcı ve Satıcı hesapları

SUSPEND DESTEK / Alıcı Hesap Kapanması

(0)

Aynı günde aksiyon alınır. En geç hesaplar 3 günde aktif edilir.

1 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Kategori Yorumları

salih şahin

Alıcı Hesap Kapanması - 22/07/2023

gerçekten sabırla ilgilendiler. işimi hallettiler

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma