Yasaklı Ürün Suspendi için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Yasaklı Ürün Suspendi

En iyi 10 Yasaklı Ürün Suspendi Hizmeti Veren Üyeler

Yasaklı Ürün Suspend Desteği

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

(8)

%100 Para iadesi ( Telefon görüşmelerinde harcanan kredi ücretleri hariç ) %90 Başarı (Hiç itiraz gönderilmemiş hesaplarda) %75 Başarı (4 veya daha az itiraz gönderilmiş hesaplarda) Ek Bilgi. 1-) Hesabınız için gönderilen itirazlardan dolayı ikinci bir suspended (Drop Politika) olduysa ve hesabınızın açılmadığı takdirde hizmet bedelinin sadece %70'i iade edilecektir. 2-) Satıcı hesabınızda birden fazla ülke bulunuyorsa ve nadiren de olsa hesabınızda "Yasaklı Ürün Suspendi" ve "Drop Politika Suspendi" varsa Drop Politika Suspendinin farklı bir ülkeye transfer edilme ihtimali vardır. (Bu gibi bir durumda "Drop Politika Suspendiniz" başka bir ülkeye transfer edilirse ve açtırmak isterseniz ek ücrete tabi tutulacaktır. 3-) Hiç itiraz gönderilmemiş hesaplarda genellikle 1. itiraz sonunda hesabınız açılır ancak hesabınızın daha önceki durumu ve hesap sağlığınıza göre bu 3. veya 4. itirazı bulabilir. 4-) Daha önce Apeal gönderilmiş ve sonuç alınamamış hesaplar için itirazlarımızı gönderirken en fazla 8 revizeye kadar sizinle beraber hesabı açmaya çalışırız eğer olumsuz bir sonuç alınırsa ücretin %80'i iade edilir.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Kısıtlanmış Ürün Suspendi. (Yasaklı Ürün Suspendi)

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

oguzhanamazon

(3)

Kısıtlanmış Ürün Suspendi. Listeleme Yapılan Ürünlerin Ülke Çaplı veya Listeleme Yapıldıktan Sonra Amazon Tarafından Yasaklanan Üründen Kaynaklı Bir Suspend Türüdür. Yasaklı Ürün Askıya Alınmasında Detaylı ve %99 Başarılı Bir İtiraz ile 1 Veya 2 İtiraz İçinde Hesabınız Etkinleştirilir. Başarı Oranımız % 100 Olmak ile Beraber Sizlerin Hesabını Da En Kısa Süre İçerisinde Etkinleştirmek Adına Kendimize Başarı Oranımızdan Kaynaklı Güvenmekteyiz. Yasaklı Ürün (Kısıtlanmış Ürün Suspendi) İçin İletişime Geçebilirsiniz.

3 Başarılı Teklif Anlaşması

2 günde teslim

Yasaklı Ürün Suspendi

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

(0)

Hızlı ve kolay suspend çözümleri...

3 günde teslim

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Amazon'da Yasaklı Ürün Suspend Çözümü

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

(0)

Eylem planınızda ihlali tanımlayın ve açıklayın. Politikayı ihlal eden ASIN'i veya belirli ürün türünü ekleyin. Amazon'un kısıtlanmış ürün politikaları hakkında daha fazla bilgi için bizimle çalışın.

15 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma