Appeal Hizmeti için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Appeal Hizmeti

En iyi 10 Appeal Hizmeti Hizmeti Veren Üyeler

Venüs Akademi - Amazon Suspend Hizmetleri

SUSPEND DESTEK / Appeal Hizmeti

Venüs Akademi - https://www.venusakademi.com.tr/

(3)

Venüs Akademi - Amazon Suspend Hizmetleri Venüs Akademi olarak, Amazon mağazanızın suspend (askıya alınma) durumlarına karşı etkili çözümler sunuyor. Amazon hesabınızın kapatılması veya askıya alınması durumunda, deneyimli ekibimiz aracılığıyla sorunlarınıza çözüm bulabilir ve mağazanızı tekrar faaliyete geçirebiliriz. Hizmetlerimiz ve Fiyat Listesi: 1. Ürün Orijinalliği İnceleme: $500 2. Sahte Feedback Temizliği: $500 3. 3 ASIN İncelemesi ve Düzeltme: $400 4. Fikri Mülkiyet İhlali Çözümü: $400 5. AHR (Amazon Hesap Restorasyonu): $400 6. İhlal Kaldırma Hizmeti: $100 7. Hızlı Satış Stratejisi Geliştirme: $300 8. Açılış Suspendi Çözümü: $300 9. FBM Bloke Çözümü: $400 10. Fon Kurtarma Hizmeti: $350 Notlar: • Tüm hesaplar detaylı bir incelemeden geçirilir. • Çalışma süresi üç ay olarak belirlenmiştir. • Üç ay içinde 3. bir kişi tarafından hesaba aksiyon alınması durumunda, hizmet tek taraflı olarak sonlandırılır ve iade yapılmaz. • Hizmetlerimizin tamamı %100 para iade garantilidir. Mağazanızın Amazon politikalarına uygun olarak faaliyet göstermesi konusunda size yardımcı olmak için Venüs Akademi olarak buradayız. Bizimle iletişime geçin ve mağazanızın suspend durumlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturalım.

3 Başarılı Teklif Anlaşması

3 ayda teslim

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Amazon Suspend Hesabınız için Uygun Appeal

SUSPEND DESTEK / Appeal Hizmeti

oguzhanamazon

(3)

Merhabalar, Askıya Alınan hesaplarınız için amazona itiraz edilmesi gereken appeal gerekmektedir. Amazon ticaretinize girdiyseniz şayet susspend ücretleri fazla gelebilir. Bunun yerine APPEAL DESTEK den yararlanabilirsiniz. Hesabınıza uygun itirazı ve en son kullandığımız appealı sizinle paylaşıyoruz. Daha fazla detay için iletişime geçebilirsiniz

3 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Appeal Hizmeti 

SUSPEND DESTEK / Appeal Hizmeti

Solved Courses Eğitim Danışmanlık Hizmetleri - www.solvedcourses.com

(0)

Amazon kuralları ve politikaları olan bir platformdur. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sürekli olarak satıcılarını hesap sağlığı metrikleriyle denetler. Hedeflen değerlerin altında kalan satıcılar uyarılır yada hesabı askıya alınır. Hesabınızın askıya (Suspend) alınması Amazon yolculuğunuzun sonu değil ! Amazon hesabınız suspend olduğunda satıcıya savunma hakkı verir. Savunmada istediği bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmalı ve destekleyici belgeler eklenmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan savunmayla hesabın yeniden aktifleştirilir. Suspend hizmetimiz sayesinde en kısa sürede, politikalara uygun bir şekilde hesabınızı yeniden açabilirsiniz. - Profesyonel yabancı dil desteği, - Kişiye özel aksiyon planları, - Sürekli Amazon Hesap Sağlığı ekibiyle irtibat, - Tedarikçi anlaşmaları, - Yetki belgeleri ve sözleşmeler, - Sınırsız savunma Destek ve anlaşmalarımız sayesinde hesabınızı en kısa sürede açabiliriz. HESABINIZ AÇILMAZSA %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

En Güncel Appeal Kitleri

SUSPEND DESTEK / Appeal Hizmeti

(0)

Güncel appeal kitlerini sizler için hazırlıyoruz. Hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Kategori Yorumları

Esma

Appeal Hizmeti - 02/10/2023

Gerekli appeal verildi çok teşekkür ederim hızlı teslimat hesabım için uygundur fiyat da uygun çok sagolun.

erkan

Appeal Hizmeti - 04/09/2023

harika bir ekip başarılı anlayışlı ve profesyonel işlerini zamanında söyledikleri an yapan güvenilir dürüst bir kadro, kesinlikle tavsiye ediyorum ekibe çok çok teşekkür ediyorum. harika iş))

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma