E-ticaret Danışmanlığı için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

E-ticaret Danışmanlığı

En iyi 10 E-ticaret Danışmanlığı Hizmeti Veren Üyeler

Birebir Mentörlük

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ / E-ticaret Danışmanlığı

Solved Courses Eğitim Danışmanlık Hizmetleri - www.solvedcourses.com

(0)

‘’ Amazon kariyerinizi daha ileriye taşıyın ‘’ Amazon sürekli kendini güncelleyen dinamik bir plartform. Bugün doğru yaptığımız çalışmalar olabilecek güncellemelerle yanlışa dönüşebiliyor. Bu nedenle hata yapmamak ve zarar etmemek için bilgilerimizi ve yöntemlerimizi sürekli olarak güncel tutmak zorundayız. Birebir mentörlük programında yolculuğunuzda güncel kalabilmeniz için gerekli her şey mevcuttur. Birebir Mentörlük Hizmetimiz ile bizden kesintisiz destek alacaksınız, Amazon işinizi dahada büyütebilecek ve en önemlisi, mevcut gelirlerinizi arttırabileceksiniz. Tecrübelerimizi öğrenerek yeni stratejiler geliştirebilecek ve mağazanızı güçlendirebileceksiniz. Size özel oluşturacağımız yol haritanız sayesinde maksimum sayıda sipariş ve kâr elde edebileceksiniz. Sizi daha iyi sonuçlara ulaştırmak için uygun bir zemin oluşturuyoruz. Birebir Mentörlük Programında; • Düzenli olarak mağazalarınızın kontrolü • İş analizi ve yeni stratejiler geliştirme • Mağazanıza özel yol haritası • Büyüme noktalarınızın tespiti • Mağazanıza yeni ürün ekleme • Satışlarınızı arttıracak özel ürünler listesi • Müşterileri ilişkilerinizi güçlendirme • Hedeflenen ciroya ulaşım sağlanması • Mağazanız ile ilgili her türlü sorunların giderilmesi veya yönlendirilmesi • Hesap sağlığını korumaya yönelik tüyolar ve denetimler • Kişiye özel mentör ve Whatsapp iletişim desteği • Tüm sorunlarınızı çözmek için her hafta ZOOM toplantısı Mevcuttur. Birebir Mentörlük Desteği Sayesinde • Hemen satış yapmaya başlayacaksınız • Sipariş sayısı artacak • Önerilerimizden faydalanacaksınız, yatırımınız boşa gitmeyecek • Rakiplerinize şans bırakmadan yeni taktikleri ve stratejileri uygulayacaksınız • Daha çok nasıl gelişebileceğinizi, satış becerilerinizi nasıl geliştirebileceğinizi ve işinizi yeni bir seviyeye nasıl getirebileceğinizi anlayacaksınız. Tamamen tecrübelerimize dayalı Birebir Mentörlük Desteğimiz min. 2 ay sürmektedir. Devam etmek istediğinizde ekstra indirimlerle sahip olabilirsiniz. Not: Aktif Amazon Satıcılarına özel bir hizmettir.

2 ayda teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

1-1 Saatlik Danışmanlık Görüşmesi

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ / E-ticaret Danışmanlığı

(0)

Saatlik danışmanlık, e-ticaret hakkında bilgisi/tecrübesi olan ve spesifik bir alanda kısa süreli destek almak isteyenler için uygundur. Bu sayede sadece ihtiyacınız olan hizmet için ödeme yapmış olursunuz. Süreç nasıl işliyor? 1️⃣ Saatlik danışmanlık için site üzerinden sipariş verin. 2️⃣ İstek ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz için e-posta adresinize gelen bilgi formunu doldurun. 3️⃣ Karşılıklı haklarımızın korunması için hazırladığımız "Danışmanlık Görüşmesi Anlaşması"nı imzalayın. 4️⃣ Sizinle iletişime geçerek uygun bir tarih için randevu verelim. 5️⃣ İhtiyacınıza göre, görüntülü görüşme/uzak masaüstü bağlantısı aracılığıyla sizlere yarımcı olalım. Yardımcı olabileceğimiz konular: ✅ Mağaza açılışı ✅ Yazılım kullanımı ✅ Ürün araştırma yöntemleri ✅ İş yönetim sistemleri ✅ Uygun iş modeli seçimi ✅ Birlikte ürün araştırma ✅ Fizibilite çalışmaları ✅ Hedef belirleme/koçluk ✅ Genel tavsiye

5 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Amazon E-ticaret danışmanlığı

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ / E-ticaret Danışmanlığı

(0)

Amazon platformu satıcıları kabul eden ve dünya lideri bir E-Ticaret platformudur.

1 ayda teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Amazon Dropshipping & Online Arbitraj Birebir Danışmanlık Programı

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ / E-ticaret Danışmanlığı

Mert Tunay - linktr.ee/merttunay

(0)

Birebir eğitim ve süresiz destek içeren, kayıtların paylaşıldığı ve ilk ürün listeleme, ilk satış, ilk iade ve ilk arbitraj kolisinin kontrolü noktalarında birebir destek içeren bu hizmet sayesinde Amazon e-ticaret yolculuğunuzda kontrollü ve sürdürülebilir bir şekilde işinizi ölçeklemeyi ve başarıya ulaşmayı sağlayacaksınız. Hizmetin detayları aşağıda mevcuttur. Yaklaşık 2 aylık eğitim süreci Zoom üzerinden haftada en az 2 saat olarak devam eder. Eğitim tamamlandıktan 1 ay kadar sonra kontrol bağlantısı yapılır ve envanter, hesap sağlığı gibi mağaza kontrolü yapılır. -Canlı bağlantıyla tüm pazarlarda hesap açılışı, Payoneer hesap açılışı ve alıcı hesabı açılışı -Canlı bağlantıyla mağaza kurulumu ve yazılım ayarları -Sıfırdan ileri seviyeye stoksuz e-ticaret ve online arbitraj eğitimi video kayıtları -Yardımcı dökümanlar ve örnek appeallar -İlk sipariş ve iade için canlı bağlantı desteği -Süresiz soru cevap ve bilgi paylaşımı -İlk arbitraj kolisi için birebir kontrol desteği #Eğitim Müfredatı# -Süreç yönetimi -Ürün kategorileri ve gümrük yasakları -Satıcı paneli -Hesap sağlığı ve suspend türleri -İleri seviye ürün arama ve yazılımlar -Business reports analizi -Arbitraj ürün arama ve listeleme -Yüksek karlı ürün analiz teknikleri ve detaylı ürün kontrolleri

2 ayda teslim

Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

Shopify E-Ticaret Danışmanlığı

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ / E-ticaret Danışmanlığı

(0)

Shopify mağazanızda desteğe ihtiyacınız mı var? Profesyonel ekibimizle sizlere yardımcı olmak için buradayız. Shopify Destek hizmetimiz ile sizlere yardıma ihtiyacınız olan konuda destek sağlıyoruz.

10 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ / E-ticaret Danışmanlığı

(0)

E-Ticaret yapmak isteyen ancak yapamayan işletmelere E-Ticaret Danışmanlığı Sağlıyoruz. Tüm süreçleri öğretiyoruz. Teknik olarak yapılması gereken işlemleri tamamladıktan sonra projeyi teslim ediyoruz.

7 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma