Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı


(0)

0 Başarılı Teklif Anlaşması

Katılım Tarihi: 02.03.2024
Son Görülme: 04.03.2024

Amazon Dropshipping

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ/ E-ticaret Danışmanlığı

Merhaba, Ekva olarak 2019 yılından beri 14 farklı ülkede 50.000 üzerinde girişimci adayına eğitim ve danışmanlık verdik. Bugün sektörün en köklü firmalarından biri olarak yerel ve global çözüm ortaklarımız ile birlikte alanında uzman 25+ kişilik ekibimiz ile e-ticarete başlamak isteyen, mevcut e-ticaret işinin geliştirmek isteyen kişi ve kurumlara e-ticaret ve e-ihracat alanında eğitim ve danışmanlık veriyor hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Amazon Dropshipping Birebir Danışmanlık programında ise size bir eğitmen atıyoruz, eğitmenimiz size özel ders programını hazırlıyor ve randevu panelimizden kendi müsaitliğinize göre randevunuzu alarak derslere başlıyoruz. Derslerimiz teorik değil uygulamalı ilerliyor. Yani mağazanızın açılışından, ilk ürünlerinizi göndermeye, satış sonrasına kadar A'dan Z'ye tüm süreci bizimle birlikte görüyorsunuz. Birebir danışmanlık programımız kişiye bağlı olarak ortalama 2-3 ay sürüyor. Program sonunda sertifikanız veriliyor ve hizmet aldığınız alanda bir e-ticaret uzmanı oluyor, aktif satış yapan bir mağazaya sahip oluyorsunuz. Sınırlı kontenjana sahip özel danışmanlık programlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 günde teslim

Hizmet Sağlayıcının Diğer İlanları

Birebir Amazon Arbitrage Eğitim ve Danışmanlık

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ / E-ticaret Danışmanlığı

Merhaba, Ekva olarak 2019 yılından beri 14 farklı ülkede 50.000 üzerinde girişimci adayına eğitim ve danışmanlık verdik. Bugün sektörün en köklü firmalarından biri olarak yerel ve global çözüm ortaklarımız ile birlikte alanında uzman 25+ kişilik ekibimiz ile e-ticarete başlamak isteyen, mevcut e-ticaret işinin geliştirmek isteyen kişi ve kurumlara e-ticaret ve e-ihracat alanında eğitim ve danışmanlık veriyor hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Amazon Arbitrage Birebir Danışmanlık programında ise size bir eğitmen atıyoruz, eğitmenimiz size özel ders programını hazırlıyor ve randevu panelimizden kendi müsaitliğinize göre randevunuzu alarak derslere başlıyoruz. Derslerimiz teorik değil uygulamalı ilerliyor. Yani mağazanızın açılışından, ilk ürünlerinizi göndermeye, satış sonrasına kadar A'dan Z'ye tüm süreci bizimle birlikte görüyorsunuz. Birebir danışmanlık programımız kişiye bağlı olarak ortalama 2-3 ay sürüyor. Program sonunda sertifikanız veriliyor ve hizmet aldığınız alanda bir e-ticaret uzmanı oluyor, aktif satış yapan bir mağazaya sahip oluyorsunuz. Sınırlı kontenjana sahip özel danışmanlık programlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Birebir Trendyol Stoklu/Stoksuz Eğitim ve Danışmanlık

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ / E-ticaret Danışmanlığı

Merhaba, Ekva olarak 2019 yılından beri 14 farklı ülkede 50.000 üzerinde girişimci adayına eğitim ve danışmanlık verdik. Bugün sektörün en köklü firmalarından biri olarak yerel ve global çözüm ortaklarımız ile birlikte alanında uzman 25+ kişilik ekibimiz ile e-ticarete başlamak isteyen, mevcut e-ticaret işinin geliştirmek isteyen kişi ve kurumlara e-ticaret ve e-ihracat alanında eğitim ve danışmanlık veriyor hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Trendyol Birebir Danışmanlık programında ise size bir eğitmen atıyoruz, eğitmenimiz size özel ders programını hazırlıyor ve randevu panelimizden kendi müsaitliğinize göre randevunuzu alarak derslere başlıyoruz. Derslerimiz teorik değil uygulamalı ilerliyor. Yani mağazanızın açılışından, şirket kuruluşu, tedarikçi anlaşması, tedarikçi bulma, ürün desteği, ilk ürünlerinizi göndermeye ve satış sonrasına kadar A'dan Z'ye tüm süreci bizimle birlikte görüyorsunuz. Birebir danışmanlık programımız kişiye bağlı olarak ortalama 2-3 ay sürüyor. Program sonunda sertifikanız veriliyor ve hizmet aldığınız alanda bir e-ticaret uzmanı oluyor, aktif satış yapan bir mağazaya sahip oluyorsunuz. Sınırlı kontenjana sahip özel danışmanlık programlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma