Wholesale & Arbitrage Eğitim için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Wholesale & Arbitrage Eğitim

En iyi 10 Wholesale & Arbitrage Eğitim Hizmeti Veren Üyeler

Amazon Online Arbitraj Eğitimi

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

Dijital Ticaret - Amazon Online Arbitraj - www.dijitalticaret.co

(0)

Dijitalticaret.co - Amazon Online Arbitraj Eğitimi. Eğitimimizde A'dan Z'ye tüm detayları ile sıfırdan Amazon'da satıcı hesabı açmayı ve Amazon Amerika'dan Amazon Kanada'ya online arbitraj FBA iş modeli ile ürün satmayı öğreneceksiniz.

1 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

KEEPA Master PRO Yazılım Eğitimi

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

Solved Courses Eğitim Danışmanlık Hizmetleri - www.solvedcourses.com

(0)

Amazon mağazanıza yükleyeceğiniz ürünlerin istediğiniz SalesRank aralığında olmasını ister misiniz ? Yada istediğiniz SalesRank değerine sahip hatta istediğiniz kategorideki ürünlere liste halinde ulaşmak ister misiniz? Evet KEEPA ile herşey mümkün ! Amazon mağazamızın sağlığı ve satışlarını arttırmak için yükleyeceğimiz ürünleri çeşitli denetimlerden ve filtrelemelerden geçirmemiz gerekiyor. Aksi taktirde mağazamıza satış potansiyeli olmayan ve hesap sağlığı metriklerimizi olumsuz etkileyecek ürünler yüklenir. Amazon Dropshipping yaparken bizim için en önemli hususlardan biri satış ve trafik değerlerine sahip ürünler listelemek. Bu noktada ki herhangi bir eksiklik mağazamızın satışını azaltacaktır. İşte KEEPA sayesinde sistematik bir şekilde ürün analizi yaparak istediğiniz satış değerlerine sahip ürünleri kolayca tespit edebilirsiniz. Ayrıca yazılımın beraberinde gelen eklenti sayesinde hesap sağlığınızı en çok etkileyen fikri mülkiyet ihlali yapacak potansiyeldeki ürünleri mağazanıza eklemeden tespit edebilirsiniz. KEEPA Master Pro eğitiminde; - Detaylı ürün ve kategori analizi - İstenilen değerlerde ve istenilen kategorideki ürünlerin tespiti - Fikri mülkiyet ihlali potansiyeline sahip ürünlerin tespiti - KEEPA Extension detaylı kullanımı - Best seller ürünlerin sistematik analizi - Top seller satıcıların tespiti ve rakip analizi Gibi birçok analizi profesyonel bir şekilde yapabileceksiniz. Bu eğitim; - Daha iyi bir Amazon satıcısı olmak, - Daha fazla ürün bulmak, - Daha fazla para kazanmak, - Gereksiz zaman kaybetmemek, - Suspend olmamak, İsteyenler için özel olarak tasarlandı. KEEPA bunların hepsini yapmanıza yardımcı olacak bir yazılımdır. KEEPA Amazon işletmenizi büyütme yolculuğunuza hız katacaktır. KEEPA Master PRO programına katılarak 20 detaylı eğitim videosuyla profesyonel bir kullanıcı olabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde; - KEEPA yazılımının bütün detaylarını öğreneceksiniz. - Özel ürün arama stratejilerini uygulayabilecek ve kendinize özel stratejiler oluşturabileceksiniz. - Mağazanızın güvenliğini arttırarak SUSPEND riskinizi min. Seviyeye indirebileceksiniz. - Tek tek Satış sıralaması (SalesRank) kontrolünden kurtularak, mağazanıza daha fazla zaman ayırabileceksiniz. - Hedefe yönelik ürünleri kolayca tespit ederek mağazanızın satışlarını arttırabileceksiniz. Keepa Master PRO eğitimi içeriği - 20 Eğitim videosu - 3 Aylık sınırsız erişim - İletişim desteği - 2 adet Birebir Danışmanlık görüşmesi

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Online Arbitrage Eğitimi

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

(0)

Online Arbitrage iş modelinde genelde farklı platformlarda ki indirimlerden faydalanarak ürünleri alıp Satış yaptığınız platformda satarak gelir elde edebilirsiniz. Eğitimimizde Ürün Analizi en dikkat ettiğimiz unsurdur. Doğru ürünü bulmak ve doğru analizi yapabilmeniz adına size en iyi şekilde yardımcı olacağız. Eğitim İçeriği ; - Kullanacağımız Yazılımların Detaylı Anlatımları ve bu yazılımlarla nasıl ürün bulunacağı - Manuel Ürün Arama Yöntemleri - Kursiyerler ile beraber ürün araması - Kursiyerlerin ürünlerini beraber inceleyip yanlışların neler olduğunu anlatmak - Eğer yoksa alıcı ve satıcı hesap açımına yardımcı olmak - Business Alıcı hesabının yararları , Nasıl Business Prime Alıcı hesabı sahibi olacağınız - Amazon Panel Anlatımı , Accounth Health Anlatımı , NCX oranlarına göre alacağımız aksiyonlar - Ürünlerin satın alımı ve Ara depo kullanımı - Ürün Etiketlenmesi , Koli Etiketleri ve Koli gönderimine aşamalı olarak yardımcı olmak.

1 ayda teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

(0)

Amazon İş Modellerinin Tanıtılması Online Arbitraj İş Modeli SWOT Analizi Helium10 & JS ile Ürün Araştırma Manuel Ürün Araştırma Alternatif Ürün Araştırma Yöntemleri Ürün Kontrol Kriterleri Hızlı ve Detaylı Karlılık Analizleri Varyasyon Analizleri Tactical Arbitraj Yazılımı ile amazon.com da Arbitraj Source Mogul Yazılımı Hazır Lead Listeleri Tanıtımı Ara Depo Panel Kullanımları Amazon Satıcı Paneli Kullanımı, Ürünlerin FBA listelenmesi Kargo Planı Oluşturma Business Buyer Hesap Avantajları Kapalı Kategoriler Koli Karlılık Excel Dosyasına Erişim ve Kullanımı Excel ile Hızlı Ürün Bulma Yöntemleri Arbitrajda Kullanılabilecek Diğer Yardımcı Eklentilerin Tanıtılması Yardımcı Yazılım İndirimli Erişim Linkleri

2 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Online Arbitraj Eğitim

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

(0)

-Online Arbitraja giriş ve mantığı. -Amazon . Com'dan canadaya ve diğer ülkelere nasıl satış yapılır. -Ücretsiz yazılımların tanıtımı ve kurulması. -Hellium-10 ile satan ürünleri bulma teknikleri. -Manuel ürün arama metodu. -Hellium-10'nin çok özel kullanılmayan farklı tedarikçi tekniği ile amazon amerika'da satış yapabileceğimiz fiyat farkı olan kupon ürünler bulma. -Keepa özel ürün bulma teknikleri -Keepa ile 5 saniyede 10.000 ürün bulma tekniği. -Arbitraja uygun bu listelerden satan ürünleri çekme tekniği. -Özel excel şablonu ile satan ürünleri hemen ayıklayabilme. -Keepa teknikleri ile detaylı ürün analizleri ürün yorumlama ve satan ürünler belirleme. -Ara depo kullanımı mantığı -Ara depo panel kullanım eğitimi.

1 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Amazon Eğitim & Danışmanlık ve Sektörel Network

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

(0)

TİCARETİNİZİN KURULMASI İÇİN; (Bire bir eğitimlerimiz ile pratikte de tüm süreçleri birlikte yönetiyor olacağız) 1-Amazon ve uluslar arası bankacılık sistemlerinde hesap açılışlarınız tarafımızdan hiç bir ek ücret talep edilmeden gerçekleşir. 2-BİRE-BİR EĞİTİM(Toplam 8 ders) Ders 1: Amazon'un genel yapısı ve terminolojisi Ders 2: Helium10, keepa ürün analiz programlarının''profesyonel'' kullanımları Ders 3: Hunt sheet ile VERİ OKUMA Ders 4: Tedarikçi bulma, tedarikçi iletişimi Ders 5: Global arbitraj Ders 6: Yatırım planlaması, ARBİTRAJ ABD, muhasebe Ders 7: Seller central (satıcı paneli) eğitimi Ders 8: Kargolama ve lojistik Not 1: Ek ders taleplerinizde hiç bir ek ücret ödemezsiniz.Hizmetlerimizin ileri ki aşamalarında göreceğiniz komünitelerimizde, sizin mükemmel formunuza ihtiyacımız olması bunun sebebidir.) 3-PRATİKTE DE BERABERİZ! Özellikle ilk gönderilerinizde mükemmel bir sevkiyat deneyimleyerek, ilk etapta ve ileride hiç bir sorun yaşamamanız için ürün tespiti, tedariği, kargolanması gibi tüm hayati süreçler tarafımızdan sizlerle birlikte yönetilir.

1 ayda teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Amazon Sınıf İçi Retail & Online Arbitrage ve Wholesale Eğitimi

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

(0)

Amazon satıcı hesap açılışı Arbitraj iş modelleri hakkında detaylı bilgilendirme Ne satılır programı ile ürün arama bulma mantığı Keepa & Helium10 ile ürün arama ve detay analiz nasıl yapılır Amazon Calculator ile kar-zarar analizi FBM ve FBA kargo giderleri hesaplama Marka onayı nasıl alınır Kargo planı oluşturma PPC reklamları nasıl oluşturulur

20 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Online Arbitraj Ürün Arama ve Satış Teknikleri Eğitim Programı

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

(0)

Bu eğitim programında Amazon işleyişini bilen Online Arbitraj yapan ancak ürün bulmakta sorun yaşayan kursiyerlerimiz için çok özel teknikler ve hızlı analiz teknikleri ile satabilecekleri ürünleri bulmayı anlatıyoruz.Bu program da Hellium10 ve Keepa Pro programlarını da çok detaylı öğrenecek ve özel tekniklerle satan ürünlerinizi çok kolay bulabileceksiniz.

1 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

A'dan Z'ye Arbitrage Eğitimi(Amazon-Wholesale)

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

(0)

Amazon'da FBA'e başlamak için gerekli olan tüm temel bilgilere bu eğitimle erişebileceksiniz. FBA iş modelleri arasında olan ARBİTRAGE ile başlayarak, düşük sermaye ile Amazon dünyasına adım atacaksınız. Eğitim de Amazon satıcı hesabının açılması ve açılış suspendi konularına geniş yer verilerek, hesap açmanızın kolaylaştırılması amaçlandı. Arbitrage yaparak, giriş sermayenizi kısa süre içerisinde arttırabilir ve diğer iş modelleri için de gerekli olan sermayeyi toplayabilirsiniz.

1 ayda teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Amazon'da A'dan Z'ye Online Arbitrage Eğitim Ve Mentörlük Programı

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

(0)

Amazon'da A'dan Z'ye Online Arbitrage Eğitim Ve Mentörlük Programı'nda, Ürün araştırma ve bulma teknikleri, Kategori açılması , Ürünün listelenmesi, Shipping Plan Oluşturulması, Kargo firması yönlendirme ve proforma hazırlama, gerektiği yerlerde Lansman ve Optimizasyon ayarları gibi bir çok şey öğreneceksiniz. *Ara Depo anlaşmaları dahildir.*

3 ayda teslim

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Kategori Yorumları

Sercan

Wholesale & Arbitrage Eğitim - 05/04/2023

Inanilmaz bir yontem ve egitim Emeginize saglik

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma