Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı


(0)

0 Başarılı Teklif Anlaşması

Amazon hesap açılışı Amazon fba danışmanlığı Amazon danışmanlığı danışmanlık amazon amazon hesap sağlığı
Katılım Tarihi: 05.01.2023
Son Görülme: 27.01.2023

Amazon Eğitim & Danışmanlık ve Sektörel Network

WHOLESALE & ARBITRAGE/ Wholesale & Arbitrage Eğitim

TİCARETİNİZİN KURULMASI İÇİN;
(Bire bir eğitimlerimiz ile pratikte de tüm süreçleri birlikte yönetiyor olacağız)

1-Amazon ve uluslar arası bankacılık sistemlerinde hesap açılışlarınız tarafımızdan hiç bir ek ücret talep edilmeden gerçekleşir.

2-BİRE-BİR EĞİTİM(Toplam 8 ders)

Ders 1: Amazon'un genel yapısı ve terminolojisi
Ders 2: Helium10, keepa ürün analiz programlarının''profesyonel'' kullanımları
Ders 3: Hunt sheet ile VERİ OKUMA
Ders 4: Tedarikçi bulma, tedarikçi iletişimi
Ders 5: Global arbitraj
Ders 6: Yatırım planlaması, ARBİTRAJ ABD, muhasebe
Ders 7: Seller central (satıcı paneli) eğitimi
Ders 8: Kargolama ve lojistik

Not 1: Ek ders taleplerinizde hiç bir ek ücret ödemezsiniz.Hizmetlerimizin ileri ki aşamalarında göreceğiniz komünitelerimizde, sizin mükemmel formunuza ihtiyacımız olması bunun sebebidir.)

3-PRATİKTE DE BERABERİZ! Özellikle ilk gönderilerinizde mükemmel bir sevkiyat deneyimleyerek, ilk etapta ve ileride hiç bir sorun yaşamamanız için ürün tespiti, tedariği, kargolanması gibi tüm hayati süreçler tarafımızdan sizlerle birlikte yönetilir.

1 ayda teslim

Hizmet Sağlayıcının Diğer İlanları

Amazon Arbitraj Eğitim & Danışmanlık ve Sektörel Network Hizmetleri

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

TİCARETİNİZİN KURULMASI İÇİN (Bire bir eğitimlerimiz ile pratikte de tüm süreçleri birlikte yönetiyor olacağız); 1-Amazon ve uluslar arası bankacılık sistemlerinde hesap açılışlarınız tarafımızdan hiç bir ek ücret talep edilmeden gerçekleşir. 2-BİRE-BİR EĞİTİM(Toplam 8 ders) Ders 1: Amazon'un genel yapısı ve terminolojisi Ders 2: Helium10, keepa ürün analiz programlarının''profesyonel'' kullanımları Ders 3: Hunt sheet ile VERİ OKUMA Ders 4: Tedarikçi bulma, tedarikçi iletişimi Ders 5: Global arbitraj Ders 6: Yatırım planlaması, ARBİTRAJ ABD, muhasebe Ders 7: Seller central (satıcı paneli) eğitimi Ders 8: Kargolama ve lojistik Not 1: Ek ders taleplerinizde hiç bir ek ücret ödemezsiniz.Hizmetlerimizin ileri ki aşamalarında göreceğiniz komünitelerimizde, sizin mükemmel formunuza ihtiyacımız olması bunun sebebidir.) 3-PRATİKTE DE BERABERİZ! Özellikle ilk gönderilerinizde mükemmel bir sevkiyat deneyimleyerek, ilk etapta ve ileride hiç bir sorun yaşamamanız için ürün tespiti, tedariği, kargolanması gibi tüm hayati süreçler tarafımızdan sizlerle birlikte yönetilir.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 ayda teslim

Garantili hesap açılışı

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

Bilindiği üzere Amazon'da veya Payoneer'de hesap açılışları ve bu hesapların devamlılığını korumak zorlu bir sürece dönüşebilir.Hatta gerekli şekilde organize edilmeyen süreçler sonunda hesaplarınızın kapanma riskiyle karşı karşıya kalma riskiniz çok yüksektir. Bu sebeple 500'den fazla danışana hizmet vermiş bir eğitim ve danışmanlık firması olarak Amazon ve Payoneer hesaplarınızı sorunsuz açabilmeniz için yanınızdayız! Bu süreçte tüm gerekli evraklar ve hazırlıklar tarafımızdan, tarafınıza iletildikten sonra tüm süreç yönetimi bize aittir. Herhangi bir olumsuz senaryoda, tüm ücret iadesini garanti ederiz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Amazon Check-Up

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Eğitim

Amazon Check Up ile e-ticaret süreçlerinize bizleri dahil edip, sizin ticaretinize özel risk / iyileştirme raporları elde edebilirsiniz. Rapor içeriği: - Envanter Etkinliği - Tedarik Yönetimi - Lojistik Yönetimi - Hesap Sağlığı E-ticaretinize dair onlarda metrik tarafımızdan ele alınacak olup kapsamlı bir performans raporu elde edeceksiniz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

14 günde teslim

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma