Muhasebe ve Vergi Danışmanlığı için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Muhasebe ve Vergi Danışmanlığı

En iyi 10 Muhasebe ve Vergi Danışmanlığı Hizmeti Veren Üyeler

(3)

Venüs Akademi ile 2024 Amerika'da LLC Şirket Sahipleri İçin Vergi Beyanına Hazır Olun! 1 Ocak'tan İtibaren Vergi Beyanı Başvurular Başlıyor! 15 Nisan Son Gün! Vergi Beyanınızı Hemen Yaptırın! Hızlı, Doğrudan, ve Ekonomik Çözümlerle Finansal Geleceğinizi Şekillendirin! Neden CPA Lisanslı Muhasebeci İle Çalışmalısınız? - Karmaşık vergi yasalarında uzmanlık. - Tüm yasal sorumlulukları profesyonel ekibimize bırakın! Yasal Partnership İle Ekonomik Fiyatlar! - Türkiye'de yasal partnerimizle, Amerika'da şirket sahiplerine özel fiyatlarla hizmet sunuyoruz. - Aracısız, doğrudan bir CPA lisanslı muhasebeci ile çalışarak avantajları yakalayın! Fırsatları Kaçırmayın, Hemen Başvurun! - ITIN Numarası HEDİYE! (Normalde $250 değerinde) - 2024 vergi beyanınız için özel fiyatlarla hizmet almak için bize katılın: - Peşin: $550.00 - 3 Taksit: 3 x $225.00 - Ayrıca, ilk 50 başvuruya özel olarak $250 değerinde ÜCRETSİZ vergi danışmanlığı! Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin mesaj Atabilir veya www.venusakademi.com.tr Adresimizi Ziyaret Edebilirsiniz! İletişim Bilgileri: - Venüs Akademi Müşteri Hizmetleri Whatsapp Business : 0553 893 38 10 - www.venusakademi.com.tr

3 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

İngiltere'de Vergi Beyanı Hizmeti

ŞİRKET KURULUMU / Muhasebe ve Vergi Danışmanlığı

(0)

İngiltere'de bulunan şirketinizin muhasebesini yapıp vergi beyanını yapıyoruz ve gerekli olan confirmation statement hizmetini de ücretsiz sağlıyoruz.

7 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Vergi Beyanı Hizmeti

ŞİRKET KURULUMU / Muhasebe ve Vergi Danışmanlığı

(0)

Bünyemizde bulunan mali müşavir ve muhasebecilerimiz ile birlikte Amerika’daki şirketinizin vergi beyanını 5 iş günü içerisinde yapıyoruz. Hizmet kapsamında Amerika’daki şirket sahibi olarak sizin ve Amerika’daki şirketinizin doldurmakla sorumlu olduğu tüm vergi formları doldurulmaktadır. Bu hizmetle birlikte nasıl ön muhasebe tutmanız gerektiğinizi, sizlere özel olarak oluşturulacak olan Ön Muhasebe dökümanı ile aktarıyoruz. Ayrıca sizlere retail/online arbitrage, private label, dropshipping veyahut wholesale iş modelini uygularken, ürünlerim son kullanıcıya satılmasından dolayı ödemeniz gereken vergileri, yerine getirilmesi gereken hukuksal, vergisel sorumlulukları madde madde tüm sorumluluklarınızın yazdığı 10 sayfalık vergisel ve hukuksal sorumluluk rehberine erişim sağlayabileceksiniz.

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Amerika'da Aylık Muhasebe ve Vergilendirme Hizmeti

ŞİRKET KURULUMU / Muhasebe ve Vergi Danışmanlığı

(0)

Amerika'da şirketleşen girişimcilerin faaliyetlerine ilişkin aylık muhasebe hizmeti sunulmakta olup ihtiyaçlar ve operasyon yükü doğrultusunda kişiye en uygun paket ile ilerlenmektedir. İlaveten, vergi dönemlerinde gerek eyalet gerekse de federal düzeyde vergi beyan ve bildirimlerinin yapılmasında girişimcilere uçtan uca destek olunmaktadır.

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma