Mağaza Yönetimi için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Mağaza Yönetimi

En iyi 10 Mağaza Yönetimi Hizmeti Veren Üyeler

(2)

Amazon, Etsy ve Türkiye pazaryerlerinde 3 yıldır aktif satış yapıyorum. Profesyonel ürün girişi, mağaza takip, satış arttırma taktikleri gibi mağazanızı ücretsiz inceleyip, destek verebilirim.

2 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

Tam mağaza yönetimi

DROPSHIPPING / Mağaza Yönetimi

(0)

İlk olarak güveni ve sürdürülebilir bir ticaret için çalışmaları başlatıyoruz. Akabinde kazanç gelmektedir.

7 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

MİN %20 KARLI SATIŞ!!

DROPSHIPPING / Mağaza Yönetimi

(0)

Merhaba, Amazon'daki 3 yıldır drop shipping yapmaktayım. Ürün bulma ve mağaza yönetiminde tecrübeliyim. Birçok kişinin hesabını kar ortaklığı yöntemiyle yönettim. Uzmanlık alanım olan ülkeler: CA, MX, JP, AU'dur. Bu ülkelerde mağazanız varsa kar ortaklığı yapabiliriz. Kar marjımız minumum %20 olacaktır. Sermayeye göre bu oranı yükseltebiliriz.

6 ayda teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Amazon Mağaza Yönetimi (Para İade Garantisi)

DROPSHIPPING / Mağaza Yönetimi

(0)

Merhaba, 4 senedir e-ticaret sektöründe öncü şirketlerde satış yapmaktayım, Amazon'da stoksuz e ticaret ile ilgili bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak %100 müşteri memnuniyeti ile hepberaber kazanmayı hedefliyoruz. Hizmetlerimizi özet olarak anlatacak olursak ; -AMAZON HESAP AÇILIŞI -PAYOONER HESAP AÇILIŞI -WEB HOSTİNG(SUNUCU ÜZERİNDEN MAĞAZA TAKİBİ) -AMAZON SELLER CENTRAL DETAYLI PANEL EĞİTİMİ -SATICI VE ALICI HESAP AYARLARI -BÜTÜN YAZILIMLARDA HİZMET DESTEĞİ, KURULUMU AYARLARI VE TAKTİKLERİ -MANUEL VE YAZILIMLA ÜRÜN BULMA METHODLARI -SERMAYEYE GÖRE MAĞAZA PLANI -FEEDBACK, İADE VB. MÜŞTERİ PROBLEMLERİ ÇÖZÜMLERİ -ÜRÜN ARAŞTIRMASINDA KULLANILAN EK YAZILIM VE EKLENTİ EĞİTİMLERİ -7/24 WHATSAPP DESTEĞİ -TELEGRAM GRUBU -BİREBİR BAĞLANTI Sermayenize uygun mağazanızı planlayalım ve en doğru şekilde satış yapmaya başlayın.

1 ayda teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Tam Mağaza Yönetimi Hizmeti

DROPSHIPPING / Mağaza Yönetimi

(0)

-Ürün Tespiti -Sipariş yönetimi -İade süreçleri -Hesap Sağlığı/İhlallere hızlı aksiyon alımı -easyınventory yazılım yönetimi -Müşteri mesajları -Feedback -Suspend desteği -Haftanın 7 günü günün 16 saati canlı destek

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Kategori Yorumları

muhammed enes gümüş

Mağaza Yönetimi - 31/07/2023

Başarıyı ölçebilmek için bir insanın ulaştığı noktaya değilde başarmak için aştığı engellere bakılması gerektiğini öğrendim efe hocama ve ekıbıne cok tesekkur ederim :)

Tuğçe Tekin

Mağaza Yönetimi - 28/04/2023

Amazon hesabı için hızlıca dönüş aldım. Teşekkür ederim.

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma