İngiltere Şirket Kurulumu için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

İngiltere Şirket Kurulumu

En iyi 10 İngiltere Şirket Kurulumu Hizmeti Veren Üyeler
Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

İngiltere Şirket Açılış Hizmeti

ŞİRKET KURULUMU / İngiltere Şirket Kurulumu

(8)

UK de limited şirket kuruluşu, UK de ücretsiz yasal sanal ofis temini, UK de Gümrük numarası temini, Vergi numarası temini(UTR), Banka hesap açılışı, Yeminli mali müşavir desteği, Banka kartının ücretsiz olarak kargolanması. “UK’de drop yaparken UK şirketi sahipleri % 20 olan vergiyi ödemiyor.” 85.000 Pound’a kadar KDV(%20) ödenmiyor. (Bu da büyük şirketlerle rekabet açısından çok önemli!!!) Yılda bir kez karınızın %19 unu devlete ödüyorsunuz. Amerika'ya göre yüksek gelebilir ama Avrupa'nın en düşük kurumlar vergisidir. UK de şirketin hazır olması 7 gün sürüyor. UK Şirket başvurusunun ardından 4. Gün dilerse şirket sahibi Amazon hesabı açabilir hale geliyor. Yeminli mali müşavire aylık 65 Pound ödeniyor. Ve en önemlisi muhasebeciye para ödedikten sonra bizim yapabileceğimiz bir şey kalmıyor her şey ile muhasebeci ilgileniyor. Muhasebeciniz tüm beyanname işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyor. Dilerseniz kendi beyanınızı kendiniz de yapabilirsiniz.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

(0)

İngiltere'de şirket kuruluşu, banka hesabı açılması ve muhasebe işlemleri İngiltere'de şirket kuruluşu, banka hesabı açılması ve muhasebe işlemleri İngiltere merkezli şirketinizi iş ortağımız ile birlikte çok uygun maliyet ve en az bürokrasi ile kuruyoruz. Banka hesabınızı açıyor ve muhasebenizi tutuyoruz. Tüm işlemleri online olarak yönetebiliyorsunuz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

2 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

İngiltere'de Size Özel Şirket Adresi ve Kuruluşu

ŞİRKET KURULUMU / İngiltere Şirket Kurulumu

(0)

İngiltere'de şirket kuruluşu hizmetimiz, işletmenizin başarıya ulaşması için gereken her şeyi sunuyor. Ortak kullanım şirket adresi ve özel şirket adresi seçeneklerimizle, şirketinizin resmi adresine sahip olmanızı sağlıyoruz. Şirket kuruluşu sürecinde, UTR kaydı ve aktivasyonu, Government Gateway hesabı ve Wise hesap açılışı gibi tüm işlemleri sizin için hallediyoruz. Marka tescil işlemlerinde de yardımcı oluyoruz. Ayrıca, işletmenizin finansal sağlığını korumak için bookkeeping ve vergi beyan hizmetleri sunuyoruz. Lojistik ve gümrükleme desteği ile ürünlerinizi dünya genelinde kolayca taşıyabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinizin tescil işlemleri konusunda da size destek oluyoruz. Tüm bu hizmetlerimizle, İngiltere'de şirket kuruluşu konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine yardımcı olalım!

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

İngiltere'de Şirket Kurulumu ve Yönetimi

ŞİRKET KURULUMU / İngiltere Şirket Kurulumu

(0)

Birleşik Krallık’ta şirketinizi kuruyor, ticarete hazır hale hızla getiriyoruz. > Aynı Gün Başvuru > Şirket Kurulum Masrafları > Şirket Adı Uygunluk Tespiti > Yasal Şirket Evrakları > Şirket Yönetim Paneli > Dijital Posta Yönlendirme > Şirket Resmi Adresi Tahsisi* > Hizmet Adresi Tahsisi* (Bu adresler BENZERSİZ adreslerdir.) > Eğitim ve Workshoplar > BOSS CLUB Network > Ön Muhasebe (E-Fatura Programı) > Ticari Banka Hesabı ve Kartı > +44 ile Başlayan Telefon Numarası Tahsisi (Sabit ya da Mobil) > Sanal POS (Stripe) > Linkle Ödeme > Kurumlar Vergisi Aktivasyonu (UTR Ulaştığında) > EORI Number Tahsisi > ICO Beyannamesi > *SUITE Numaralı Benzersiz Adres > Ticaret Adresi Tahsisi > Amerika Ara Depo Anlaşması > İngiltere Ara Depo Anlaşması > D-U-N-S® Number Tahsisi

0 Başarılı Teklif Anlaşması

3 günde teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

İngiltere'de Online Şirket Kuruluşu

ŞİRKET KURULUMU / İngiltere Şirket Kurulumu

(0)

Aynı gün elektronik başvuru; 1-3 iş günü içerisinde şirket kuruluşu, Tüm kuruluş dokümanlarının iletilmesi, Online banka hesap açılışı (opsiyonel), Stripe Sanal Pos açılışı, PayPal kurumsal hesap açılış desteği, Aylık muhasebe takibi, Muhasebe temsilcisi desteği, Muhasebe takip yazılımı, Sınırsız Banka hesabı girişi mutabakatı, Gelir vergisi beyanı.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

4 günde teslim

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

İngiltere Şirket Kurulumu

ŞİRKET KURULUMU / İngiltere Şirket Kurulumu

(0)

İngiltere Şirket kurulum hizmetimize dahil olanlar; - Tüm Kuruluş Giderleri, - Londra Kayıtlı Şirket Adresi - herkese ortak, - Londra Kayıtlı Hizmet Adresi, - Dijital Posta Yönlendirme, - Şirket Yönetim Paneli, - Şirket Banka Hesabı * -wise açılışı ( Ayrıca wise a 45 sterlin ödenmeli), - Muhasebe Takip Programı, - Ücretsiz VPN Hizmeti, - Fidan Bağışı, - UTR Aktivasyonu, - DUNS Numarası.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

10 günde teslim

Kategori Yorumları

Rıdvan �*****

İngiltere Şirket Kurulumu - 27/04/2023

Defalarca eğitim aldım, vaadedilen ve verilen arasında hep fark vardı. Ancak ilk defa sorunumu bizzat kendi hesaplarından çözen bir ekibe denk geldim. Öncelikle beni ağırlamalarından, gün içersinde benden daha fazla düşünüp mağazamla ilgilendikleri için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki ilk tercihim her zaman siz olacaksınız..!

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma