İngiltere Şirket Kurulumu için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

İngiltere Şirket Kurulumu

En iyi 10 İngiltere Şirket Kurulumu Hizmeti Veren Üyeler

İngiltere Şirket Açılış Hizmeti

ŞİRKET KURULUMU / İngiltere Şirket Kurulumu

(0)

UK de limited şirket kuruluşu, UK de ücretsiz yasal sanal ofis temini, UK de Gümrük numarası temini, Vergi numarası temini(UTR), Banka hesap açılışı, Yeminli mali müşavir desteği, Banka kartının ücretsiz olarak kargolanması. “UK’de drop yaparken UK şirketi sahipleri % 20 olan vergiyi ödemiyor.” 85.000 Pound’a kadar KDV(%20) ödenmiyor. (Bu da büyük şirketlerle rekabet açısından çok önemli!!!) Yılda bir kez karınızın %19 unu devlete ödüyorsunuz. Amerika'ya göre yüksek gelebilir ama Avrupa'nın en düşük kurumlar vergisidir. UK de şirketin hazır olması 7 gün sürüyor. UK Şirket başvurusunun ardından 4. Gün dilerse şirket sahibi Amazon hesabı açabilir hale geliyor. Yeminli mali müşavire aylık 65 Pound ödeniyor. Ve en önemlisi muhasebeciye para ödedikten sonra bizim yapabileceğimiz bir şey kalmıyor her şey ile muhasebeci ilgileniyor. Muhasebeciniz tüm beyanname işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyor. Dilerseniz kendi beyanınızı kendiniz de yapabilirsiniz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

İngiltere'de şirket kurulumu ve yönetimi

ŞİRKET KURULUMU / İngiltere Şirket Kurulumu

(0)

Birleşik Krallık’ta şirketinizi kuruyor, ticarete hazır hale hızla getiriyoruz. > Aynı Gün Başvuru > Şirket Kurulum Masrafları > Şirket Adı Uygunluk Tespiti > Yasal Şirket Evrakları > Şirket Yönetim Paneli > Dijital Posta Yönlendirme > Şirket Resmi Adresi Tahsisi* > Hizmet Adresi Tahsisi* (Bu adresler BENZERSİZ adreslerdir.) > Eğitim ve Workshoplar > BOSS CLUB Network > Ön Muhasebe (E-Fatura Programı) > Ticari Banka Hesabı ve Kartı > +44 ile Başlayan Telefon Numarası Tahsisi (Sabit ya da Mobil) > Sanal POS (Stripe) > Linkle Ödeme > Kurumlar Vergisi Aktivasyonu (UTR Ulaştığında) > EORI Number Tahsisi > ICO Beyannamesi > *SUITE Numaralı Benzersiz Adres > Ticaret Adresi Tahsisi > Amerika Ara Depo Anlaşması > İngiltere Ara Depo Anlaşması > D-U-N-S® Number Tahsisi

0 Başarılı Teklif Anlaşması

3 günde teslim

İngiltere'de Online Şirket Kuruluşu

ŞİRKET KURULUMU / İngiltere Şirket Kurulumu

(0)

Aynı gün elektronik başvuru; 1-3 iş günü içerisinde şirket kuruluşu, Tüm kuruluş dokümanlarının iletilmesi, Online banka hesap açılışı (opsiyonel), Stripe Sanal Pos açılışı, PayPal kurumsal hesap açılış desteği, Aylık muhasebe takibi, Muhasebe temsilcisi desteği, Muhasebe takip yazılımı, Sınırsız Banka hesabı girişi mutabakatı, Gelir vergisi beyanı.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

4 günde teslim

İngiltere Şirket Kurulumu

ŞİRKET KURULUMU / İngiltere Şirket Kurulumu

(0)

İngiltere Şirket kurulum hizmetimize dahil olanlar; - Tüm Kuruluş Giderleri, - Londra Kayıtlı Şirket Adresi - herkese ortak, - Londra Kayıtlı Hizmet Adresi, - Dijital Posta Yönlendirme, - Şirket Yönetim Paneli, - Şirket Banka Hesabı * -wise açılışı ( Ayrıca wise a 45 sterlin ödenmeli), - Muhasebe Takip Programı, - Ücretsiz VPN Hizmeti, - Fidan Bağışı, - UTR Aktivasyonu, - DUNS Numarası.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

10 günde teslim