EK HİZMETLER Hizmetleri

Popüler EK HİZMETLER Hizmetleri

E-ticaret hizmetleri, e-ticaret sektörünün gelişmesiyle yaygınlaşmaya başladı. Tüm dünyada ve ülkemizde hizmet veren popüler e-ticaret platformlarında satış yapmadan önce bilmeniz gerekenleri kapsamlı eğitimlerle öğrenebilirsiniz. Satıcı hesaplarınızın yönetimi, kargolama, ödeme yöntemleri ve birçok konuda foving hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Amazon, Etsy, Ebay, Aliexpress ve Trendyol gibi pazaryerlerinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri foving üzerinde bulabilirsiniz. E-ticarete başlarken ihtiyacın olan ek hizmetler sayesinde markanızı bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Marka Tescili Nasıl Yapılır Ve Önemi Nedir?

Marka tescili, bir ürün ya da hizmetin yasal olarak koruma altına alınmasını sağlar. Marka tescil başvuruları “Türk Patent ve Marka Kurumu” üzerinden yapılmaktadır.  E-ticaret platformlarında markanızı tescilletmek müşterinin güvenini kazanmanızı ve satışlarınızı arttırmanızı sağlar.

E-Ticarette marka tesciliniz bulunması, sahte ürünlerle mücadele etmenizi kolaylaştırır. Ürün veya hizmetinizi taklit eden satıcıları şikâyet edebilirsiniz. Marka tescili, işletmenizin büyümesini ve satışlarınızın artmasını sağlar. Marka tesciliniz sayesinde potansiyel müşterilerinizin güvenini kazanarak satış rakamlarınızı ve ürün çeşitliliğini arttırabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmetinin Gerekliliği

Teknoloji ve internetin gelişmesiyle farklı hizmetler ortaya çıkmıştır. E-ticaret günümüzde hızla büyüyen sektörlerden bir tanesidir. Ürünlerinizi, satıcı hesabınızı, hizmetlerinizi ön plana çıkarmak için dijital pazarlama ve dijital reklamcılığa ihtiyacınız olacaktır. Rakiplerinizin önüne geçmek ve satışlarınızı arttırmak için reklam bütçenizi optimize etmelisiniz.

Dijital pazarlama kavramı oldukça geniştir. Kendi markanız, web siteniz, satıcı hesabınız, sosyal medya hesaplarınız için dijital pazarlama hizmetini tercih edebilirsiniz. foving sizlere dijital pazarlama alanında uzman kişilerin ilanlarını listelemektedir.

E-ticaret hizmetleri arasında yer alan dijital pazarlama alanındaki ilanları inceleyebilirsiniz. Reklamlarınızı optimize ederek markanızı, ürünlerinizi ve satıcı hesabınızı öne çıkarabilirsiniz.

Amerika'da LLC Banka Hesabı Açılışı

Amazon, Etsy, Ebay, Shopify gibi pazar yerlerinde satış yaparken aldığınız ödemeler şirketin bulunduğu ülkenin bankasına yatırılır. Globaldeki e-ticaret platformları tüm dünyada hizmet verse de hesapların çoğunluğu Amerika bankalarından yapılmaktadır. Amerika’da LLC banka hesabı açılışı yaparken her eyaletin kurallarına dikkat etmeniz gerekir.

Amerika’da bulunan 50 eyaletteki bankaların düzenlemeleri ve açılış işlemleri farklıdır. Satıcı hesabınızda ve satış yaptığınız e-ticaret platformunda sorun yaşamamak için Amerika’da LLC banka hesabı açılışı ek hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hesap açılış sürecinde ve sonrasında destek alarak satışlarınızı profesyonel olarak yönetebilirsiniz.

Satıcı Hesabı Açılışından Dikkat Etmeniz Gerekenler

Amazon, Etsy, Ebay ya da Trendyol gibi pazar yerlerinde, satıcı hesabı oluştururken hesabınız suspend olabilir. Satıcı hesabı oluştururken ürünlerin sayısına, kategorisine ve marka bilgilerinizi doğru girmelisiniz. Her platformun talep ettiği belge, kanıt farklı olabilir. Bu sebeple her pazar yerine uygun doğru hesabın açılması gerekir.

Hesabınızda suspend sorunlarının önüne geçmek için foving e-Ticaret ek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kapsamlı e-ticaret eğitimleri ve e-Ticaret danışmanlığı sayesinde satıcı hesabınızı profesyonel hale getirebilirsiniz. İlanları ve teklifleri inceleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza göre hizmet alabilirsiniz. Pazayerleri hakkında destek almak için diğer pazar yerleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma