DİĞER PAZAR YERLERİ Hizmetleri

Popüler DİĞER PAZAR YERLERİ Hizmetleri

E-Ticaret, günümüzde oldukça yaygın bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Teknolojik gelişmeler sayesinde pazaryerleri, ülkemizde ve dünyada büyüyen bir sektör konumundadır. Pazar yerlerine özel hizmetler sayesinde marka bilinirliğinizi ve satış hacminizi arttırabilirsiniz. Trendyol, Amazon, Etsy, Shopify üzerinde yaptığınız satışlarda foving hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Türkiye'nin Pazar Yeri Trendyol

Trendyol, 2010 yılında kurulan yerli pazar yeridir. Ülkemizde Hepsiburada ve Trendyol, e-Ticaret sektöründe büyük bir paya sahiptir. Satışlarınızı arttırmak ve satış sırasında sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız Foving Hizmetleri’ni tercih edebilirsiniz.

Türkiye’nin pazar yeri Trendyol hizmetlerinde hesap yönetimi, Trendyol danışmanlığı bulunmaktadır. Danışmanlık hizmetlerini tercih ederek mağaza açılışından kargolanma sürecine kadar destek alabilirsiniz. Hesabınızı daha iyi yönetmek istiyorsanız Trendyol eğitimlerini inceleyebilirsiniz.

Global Pazar Yerleri: Amazon

Dünyanın en büyük pazaryeri konumunda olan Amazon, 180’den fazla ülkede hizmet veriyor. Amazon, satıcıları için Dropshipping, Amazon FBA, Amazon Arbitraj modellerini sağlıyor.  5 kıtada depoları, satıcıları ve müşterileri bulunan Amazon’da satış yapmak istiyorsanız foving hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kapsamlı Amazon eğitimleri ile satışlarınızı optimize edebilirsiniz. Amazon suspend ve hesap kapanması sorunlarıyla karşılaşmamak için hesap yönetimi, hesap açılışı ve Amazon eğitimlerinden faydalanabilirsiniz. foving.com üzerinde, Amazon hizmetlerini bulabilirsiniz. Ayrıca suspend olmanız durumunda "Suspend Destek Hizmetleri" katagorisi üzerinden destek alabilirsiniz.

Global Pazar Yerleri: Etsy

Etsy, global pazar yerlerinden bir tanesidir. Etsy üzerinde, diğer pazar yerlerinden farklı olarak el yapımı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Özellikle Türkiye’de el işi ürünler yapan bir işletmeniz varsa globalde satış yapmak için Etsy pazar yerini kullanabilirsiniz.

foving ile sıfırdan ileri seviyeye kapsamlı Etsy ile yurtdışı satışlarınızı arttırabilirsiniz. Eğitim içeriğinde Etsy politikaları, satış türleri, ürün araştırması ve satıcı paneli hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca Etsy kategorisinde hesap yönetimi, satış desteği hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

Global Pazar Yerleri: Ebay

Ebay, dünyanın farklı yerlerinde satış yapmanızı sağlayan pazar yeridir. Satışlarınızı arttırmak ve tüm dünyada satış yapmak için Ebay işletme hesabı oluşturabilirsiniz. Trendyol’a benzeyen bir yapıda olan Ebay üzerinde binlerce satıcı bulunmaktadır. Ebay’in oldukça geniş müşteri kitlesinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Ebay’in kendi içerisinde reklam metotları bulunmaktadır.

Ebay hesabı oluşturarak satışlarınızı arttırmak istiyorsanız Ebay eğitimlerini ve Ebay danışmanlık hizmetlerini Foving.com üzerinde bulabilirsiniz. Ebay, satıcılarına Amazon gibi farklı satış modelleri sunmaktadır. Dünyanın en büyük pazaryerlerinden bir tanesi olan Ebay ile ihracata başlayabilir ve ürünlerinizi diğer ülkelerde satabilirsiniz.

Global Pazar Yerleri: AliExpress

Aliexpress, dünyanın en büyük pazar yerlerinden bir tanesidir. Çin’de yer alan Aliexpress, dünyanın pek çok ülkesine hizmet vermektedir. Alibaba üzerinde toptan satışlar yapılırken AliEkspress perakende satışlar için kurulmuştur. 220 farklı ülkedeki kullanıcıya ulaşabilen AliExpress’in 150 milyondan fazla aktif müşterisi bulunmaktadır.

Aliexpress ile satışlarınızı arttırmak istiyorsanız Foving eğitimlerini ve hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Aldığınız eğitim ve hizmetler sayesinde sorun yaşamadan satış yapmaya başlayabilirsiniz. Global pazaryerleri: Aliexpress, Ebay, Etsy, Amazon üzerinde satışlarınızı optimize edebilirsiniz.

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma