Private Label Eğitim için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Private Label Eğitim

En iyi 10 Private Label Eğitim Hizmeti Veren Üyeler

Private Label Eğitimi

PRIVATE LABEL / Private Label Eğitim

(9)

Neler Öğreneceksiniz? Hangi ülkelerde satış yapmanın ne gibi artıları vardır? A´dan Z´ye ürün bulma süreci, Rakip analizi nasıl olmalıdır, nelere dikkat etmeliyiz? Ürünü belirledik ne kadar adet üretmeliyiz (iyi senaryo, kötü senaryo), Ürün ölçü ve boyutları konusunda destek, Ürün fotoğrafı nasıl olmalı, nelere dikkat etmeliyiz, Marka logosu hazırlama, Amerika’da, UK’de ve Almanya’da marka kayıt süreçleri nasıl işler? Kendi listemizi hazırlama, A+ CONTENT önemi nedir ve neden mutlaka yapmalıyız? Kargo planı hazırlama, Lansmanda dikkat etmemiz gerekenler, Giveaway ve rewiew da nelere dikkat etmeliyiz? Giveaway hesaplama, Amazon kampanyalarına katılmanın önemi ve dikkat etmemiz gerekenler. Günlük stok takibi ve stock out olmamak için neler yapmalıyız? PPC analizi Aylık Olarak Hesabını İşlettiğimiz Hesaplar İçin: PPC kampanya ve performans analizi , Rakiplerin aylık yorum adet ve rating analizi Müşteri şikayeti giderme, Müşteri sorunlarını giderme, Ürün geliştirme, IPI skor önemi ve takibi.

9 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

Amazon Private Label Eğitimi

PRIVATE LABEL / Private Label Eğitim

Akreon E-Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi - akreon.com.tr

(0)

Herkese Selamlar Öncelikle. Akreon E-Ticaret ve Danışmanlık olarak Amazon Private Label iş modelini öğreteceğiz. Aşağıda sizlere kısaca başlıklardan bahsedeceğim. Bu başlıkların oluşturduğu detaylı alt başlıklar mevcuttur. A'dan Z'ye Private Label eğitimi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Amazon Satıcı Panelini Tanıtımı Detaylı Yazılım Tanıtımı(Helium & Keepa) Yazılımlarla Ürün Arama Yöntemleri Profesyonel Derecede Excel İle Maliyet Analizi Hazırlama Bulacağımız Ürünlerin Keyword Analizini Gerçekleştirmek Ürün Listeleme A+Content - Brand Story - Store - Vine Detaylı PPC Çalışması Kargo Planı Oluşturma UPS-DUNS Hizmetinin Alınması

2 ayda teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Kapsamlı ve En Detaylı Private Label Eğitimi

PRIVATE LABEL / Private Label Eğitim

(0)

Güçlü referanslarımız ile danışanlarımıza kapsamlı eğitim veriyoruz. Eğitim süreci boyunca birebir müfredat ile kişiye özgü plan oluşturuyoruz. Profesyonel ekibimizle sorunlara karşı çözümler ile yanınızda oluyoruz.

1 günde teslim

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

(0)

1-Giriş 2-Ürün Bulma(Keyword) 3-Ürünü Yapılandır ve Marka Oluştur 4-Satışa Başla 5-Pozisyonunu Koru ve Büyü 6-Gözlerini Rakiplerden Ayırma 7- Out Of Stock Olmaya Son

2 ayda teslim

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

(0)

5 Adım'da tamamlanan FBA (private label) Eğitim programımız'da; 1. Ürün bulma ve analiz eğitimi verilir. Eğitimde batmayacağınız ürün nasıl bulunur? Rekabet nedir? vs. konularda eğitim alırsınız, 2. Tedarik etme, bu aşamada sizi fabrikalara yönlendirir ve nelere dikkat etmeniz gerektiği gibi konularda destek sağlarız, 3. Nakletme anlaşmalı olduğunuz nakliye firmaları ile görüştürürüz ve en uygun fiyatla malı amazon depolarına göndermenizi sağlarız, 4. Listeme ve shipping plan oluşturma adımlarını birebir şekilde yapıyoruz, 5. Lansman ve optimizasyon ayarlarının tüm detaylarını beraber yapıyoruz.

3 ayda teslim

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma