Private Label Eğitim için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Private Label Eğitim

En iyi 10 Private Label Eğitim Hizmeti Veren Üyeler
Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

Private Label Eğitimi

PRIVATE LABEL / Private Label Eğitim

(8)

Neler Öğreneceksiniz? Hangi ülkelerde satış yapmanın ne gibi artıları vardır? A´dan Z´ye ürün bulma süreci, Rakip analizi nasıl olmalıdır, nelere dikkat etmeliyiz? Ürünü belirledik ne kadar adet üretmeliyiz (iyi senaryo, kötü senaryo), Ürün ölçü ve boyutları konusunda destek, Ürün fotoğrafı nasıl olmalı, nelere dikkat etmeliyiz, Marka logosu hazırlama, Amerika’da, UK’de ve Almanya’da marka kayıt süreçleri nasıl işler? Kendi listemizi hazırlama, A+ CONTENT önemi nedir ve neden mutlaka yapmalıyız? Kargo planı hazırlama, Lansmanda dikkat etmemiz gerekenler, Giveaway ve rewiew da nelere dikkat etmeliyiz? Giveaway hesaplama, Amazon kampanyalarına katılmanın önemi ve dikkat etmemiz gerekenler. Günlük stok takibi ve stock out olmamak için neler yapmalıyız? PPC analizi Aylık Olarak Hesabını İşlettiğimiz Hesaplar İçin: PPC kampanya ve performans analizi , Rakiplerin aylık yorum adet ve rating analizi Müşteri şikayeti giderme, Müşteri sorunlarını giderme, Ürün geliştirme, IPI skor önemi ve takibi.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

(0)

1-Giriş 2-Ürün Bulma(Keyword) 3-Ürünü Yapılandır ve Marka Oluştur 4-Satışa Başla 5-Pozisyonunu Koru ve Büyü 6-Gözlerini Rakiplerden Ayırma 7- Out Of Stock Olmaya Son

0 Başarılı Teklif Anlaşması

2 ayda teslim

(0)

5 Adım'da tamamlanan FBA (private label) Eğitim programımız'da; 1. Ürün bulma ve analiz eğitimi verilir. Eğitimde batmayacağınız ürün nasıl bulunur? Rekabet nedir? vs. konularda eğitim alırsınız, 2. Tedarik etme, bu aşamada sizi fabrikalara yönlendirir ve nelere dikkat etmeniz gerektiği gibi konularda destek sağlarız, 3. Nakletme anlaşmalı olduğunuz nakliye firmaları ile görüştürürüz ve en uygun fiyatla malı amazon depolarına göndermenizi sağlarız, 4. Listeme ve shipping plan oluşturma adımlarını birebir şekilde yapıyoruz, 5. Lansman ve optimizasyon ayarlarının tüm detaylarını beraber yapıyoruz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

3 ayda teslim

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma