Wholesale & Arbitrage Danışmanlık için Fiyat Teklifleri Al

Fiyatları Karşılaştır, Teklifi Onayla

Wholesale & Arbitrage Danışmanlık

En iyi 10 Wholesale & Arbitrage Danışmanlık Hizmeti Veren Üyeler

(0)

Merhaba sizlerde resmi rakam ile 2021 yılında 143M amazon prime aktif müşterisi olan Amerika'da milyonlarca ürün ile airbitraj ve wholesale iş modeli ile güvenli ve SÜRDÜRÜLEBİLİR bir iş modeli ile çalışmak istermisiniz. O zaman doğru yerdesiniz ! Amerika'da satışı gerçek ve aktif satıcılarından öğrenin. Amerika'da aktif ŞİRKET şartımız vardır. Detaylı bilgi için teklif alabilirsiniz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Online Arbitrage Eğitimi

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Danışmanlık

(0)

Online arbitrage, retail arbitraj sisteminden farklı olarak tedarikçi veya perakende mağazalardan değil, yine e-ticaret sitelerinden toplu veya tek tek ürün alınarak yapılan bir satıştır. Diğer birçok satış işleminden daha sağlıklı olan online arbitraj daha kolay bir şekle para kazanacağınız bir iş modelidir. Bu eğitim özellikle Kanada Pazaryeri özelinde verilmektedir. Anlatılan tüm detaylar diğer pazaryerlerinde de kullanılabilir. Ancak minimum %40 kar garantisi Kanada için verilmektedir. Eğitim içeriği; Ürün Bulma Eğitimi Ürünlerin Analiz Edilmesi Ürünlerin Satın Alınması Ürünleri Ara Depoya Gönderimi Ürünlerin Kolilerinin Hesaplanması Ürünlerin Etiketlenmesi Ürünlerin Amazon Deposuna Gönderimi Ürünlerin Prime Listelenmesi Ürünlerin Satışı Autoprice ile Satış Arttırma

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Amazon Arbitraj Eğitim & Danışmanlık ve Sektörel Network Hizmetleri

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Danışmanlık

(0)

TİCARETİNİZİN KURULMASI İÇİN (Bire bir eğitimlerimiz ile pratikte de tüm süreçleri birlikte yönetiyor olacağız); 1-Amazon ve uluslar arası bankacılık sistemlerinde hesap açılışlarınız tarafımızdan hiç bir ek ücret talep edilmeden gerçekleşir. 2-BİRE-BİR EĞİTİM(Toplam 8 ders) Ders 1: Amazon'un genel yapısı ve terminolojisi Ders 2: Helium10, keepa ürün analiz programlarının''profesyonel'' kullanımları Ders 3: Hunt sheet ile VERİ OKUMA Ders 4: Tedarikçi bulma, tedarikçi iletişimi Ders 5: Global arbitraj Ders 6: Yatırım planlaması, ARBİTRAJ ABD, muhasebe Ders 7: Seller central (satıcı paneli) eğitimi Ders 8: Kargolama ve lojistik Not 1: Ek ders taleplerinizde hiç bir ek ücret ödemezsiniz.Hizmetlerimizin ileri ki aşamalarında göreceğiniz komünitelerimizde, sizin mükemmel formunuza ihtiyacımız olması bunun sebebidir.) 3-PRATİKTE DE BERABERİZ! Özellikle ilk gönderilerinizde mükemmel bir sevkiyat deneyimleyerek, ilk etapta ve ileride hiç bir sorun yaşamamanız için ürün tespiti, tedariği, kargolanması gibi tüm hayati süreçler tarafımızdan sizlerle birlikte yönetilir.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 ayda teslim

A'dan Z'ye Wholesale & Arbitrage Danışmanlık

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Danışmanlık

(0)

Amazon'da FBA'e başlamak için gerekli olan tüm bilgilere bu hizmetle erişebileceksiniz. FBA iş modelleri arasında olan ARBİTRAGE ile başlayarak, düşük sermaye ile Amazon dünyasına adım atacaksınız. Eğitim de Amazon satıcı hesabının açılması ve açılış suspendi konularına geniş yer verilerek, hesap açmanızın kolaylaştırılması amaçlandı. Arbitrage yaparak, giriş sermayenizi kısa süre içerisinde arttırabilir ve diğer iş modelleri için de gerekli olan sermayeyi toplayabilirsiniz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 ayda teslim

Amazon'da Arbitrage Hesap İşletim Ortaklığı

WHOLESALE & ARBITRAGE / Wholesale & Arbitrage Danışmanlık

(0)

Bu paketimiz Amazon'da kazanç sağlamak için ilerleyebileceğiniz en profesyonel yöntemdir. Dünyanın en büyük firmaları ile ortak çalışmalar yapın (Mattel, Bic, Philips, Xiaomi,Faber Castell), Amazon'da kazanabileceğiniz en yüksek kârı elde edin, Riski minimuma indirerek doğru ticaret yapın. *Bu pakette anlaşmalı olduğumuz dünya markası firmalar ile toplu ürün çekimleri yapılmaktadır.*

0 Başarılı Teklif Anlaşması

3 ayda teslim