Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı

Doğrulanmış Hizmet Sağlayıcı


(8)

8 Başarılı Teklif Anlaşması

Katılım Tarihi: 13.01.2023
Son Görülme: 22.06.2024

Değerlendirmeler

Ahmet Güngör

ok

Mert Menetlioğlu

Profesyonel ve arkadaşça yaklaşımlarından çok memnun kaldım. Hesabım incelendikten sonra mantıklı tavsiyeler verildi. İletişim kuvvetliydi. Her konuda çalışabilirsiniz tavsiye ederim.

erkan

harika bir ekip başarılı anlayışlı ve profesyonel işlerini zamanında söyledikleri an yapan güvenilir dürüst bir kadro, kesinlikle tavsiye ediyorum ekibe çok çok teşekkür ediyorum. harika iş))

Osman ruhi

aldığım hizmetten oldukça memnun oldum herkese tavsiye ediyorum

Ahmet keskin

öncelikle Her daim güler yüzü ve özverisiyle bizlere hizmet veren ekbinize çok teşekkür ederim Destek kalitesi şu ana kadar rastladığım en iyisi, tüm ekip çok yardımcı ve hızlı. Kendilerine tekrar çok teşekkür ediyorum. Geri dönüşler anında ve tam odaklı hizmet Müşteri memnuniyeti için yapılan şeyler için teşekkür ederim çok profesyonel bir ekip var çok ilgilililer güvenilir bir ekip kusursuz hizmet gerçekten yardımıcı oluyorlar söz verdikleri saate bağlantı yapıyorlar teknik destek sağlıyorlar rahatlıkla güvenebilirisiniz emeğinize sağlık çok muhteşem bir hizmet aldım çok dostlar bu zamana kadar gördüğüm suspend destek olarak alanında en iyisi işi sizin gibi profesyonellere bırakmak lazım ayrıcı foving.com da çok teşekkür ederim çok muhteşem bir hizmetiniz var .işinin ehli olmak bu olsa gerek

muhammed enes gümüş

Başarıyı ölçebilmek için bir insanın ulaştığı noktaya değilde başarmak için aştığı engellere bakılması gerektiğini öğrendim efe hocama ve ekıbıne cok tesekkur ederim :)

Anıl Karaaslan

teşekürler güzel hizmet

salih şahin

gerçekten sabırla ilgilendiler. işimi hallettiler

Yasaklı Ürün Suspend Desteği

SUSPEND DESTEK/ Yasaklı Ürün Suspendi

%100 Para iadesi ( Telefon görüşmelerinde harcanan kredi ücretleri hariç )

%90 Başarı (Hiç itiraz gönderilmemiş hesaplarda)
%75 Başarı (4 veya daha az itiraz gönderilmiş hesaplarda)

Ek Bilgi.
1-) Hesabınız için gönderilen itirazlardan dolayı ikinci bir suspended (Drop Politika) olduysa ve hesabınızın açılmadığı takdirde hizmet bedelinin sadece %70'i iade edilecektir.
2-) Satıcı hesabınızda birden fazla ülke bulunuyorsa ve nadiren de olsa hesabınızda "Yasaklı Ürün Suspendi" ve "Drop Politika Suspendi" varsa Drop Politika Suspendinin farklı bir ülkeye transfer edilme ihtimali vardır. (Bu gibi bir durumda "Drop Politika Suspendiniz" başka bir ülkeye transfer edilirse ve açtırmak isterseniz ek ücrete tabi tutulacaktır.
3-) Hiç itiraz gönderilmemiş hesaplarda genellikle 1. itiraz sonunda hesabınız açılır ancak hesabınızın daha önceki durumu ve hesap sağlığınıza göre bu 3. veya 4. itirazı bulabilir.
4-) Daha önce Apeal gönderilmiş ve sonuç alınamamış hesaplar için itirazlarımızı gönderirken en fazla 8 revizeye kadar sizinle beraber hesabı açmaya çalışırız eğer olumsuz bir sonuç alınırsa ücretin %80'i iade edilir.

1 günde teslim

Hizmet Sağlayıcının Diğer İlanları

Amazon ile görüşmeleriniz için 8+ Dil Desteği

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

Amazon ile telefonda görüşme ihtiyacınızın oluştuğu durumda sizin yanınızdayız. Amazon'u ve iş modellerinin hepsini "FBA & FBM" Teknik Detaylarıyla ve Terimleri ile bilen aynı zamanda tüm Suspended çeşitlerini ve Amazon Politikalarını detaylıca bilen ve bilgi sahibi olan aşşağıdaki yazılı dilleri ana dili seviyesinde konuşan anlayan ve yazan çalışanlarımız ile birlikte sizin için telefonda Amazon ile görüşüyor bilgi alıyor ve yanlış anlaşılmalara bir son veriyoruz; Aldığımız bilgileri not alarak ve size anlatarak görüşmelerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Arapça İngilizce Fransızca İtalyanca İspanyolca Çince Japonca Türkçe Müşterileriniz ile sorun yaşıyorsanız ve yukarıdaki dillerden herhangi birinde desteğe ihtiyacınız varsa müşterileriniz ile konuşarak sorunlarınızı da çözebiliriz. Not: 1-) Çince ve Japonca görüşmeleriniz için en erken 3 gün sonrasına tarih verebiliyoruz. 2-) Diğer tüm dillerde desteğimiz 24 Saat içerisinde gerçekleşir 3-) Yukarıdaki dillerde Amazon ve ya Müşterileriniz ile görüşme sürelerimizin sonunda görüşme süresi kadar ek olarak Kredi maliyeti sizden talep edilir.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

İnauthentic Suspend Desteği

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

%100 Para iadesi ( Telefon görüşmelerinde harcanan kredi ücretleri hariç ) %90 Başarı (Hiç itiraz gönderilmemiş hesaplarda) %75 Başarı (4 veya daha az itiraz gönderilmiş hesaplarda) Ek Bilgi. 1-) Hesabınız için gönderilen itirazlardan dolayı ikinci bir suspended (Drop Politika) olduysa ve hesabınızın açılmadığı takdirde hizmet bedelinin sadece %70'i iade edilecektir. 2-) Hiç itiraz gönderilmemiş hesaplarda genellikle 1. itiraz sonunda hesabınız açılır ancak hesabınızın daha önceki durumu ve hesap sağlığınıza göre bu 3. veya 4. itirazı bulabilir. 3-) Daha önce Apeal gönderilmiş ve sonuç alınamamış hesaplar için itirazlarımızı gönderirken en fazla 8 revizeye kadar sizinle beraber hesabı açmaya çalışırız eğer olumsuz bir sonuç alınırsa ücretin %80'i iade edilir.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Seller & Product FeedBack Hizmeti Gerçek Kişiler

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

Aşşağıdaki ülkelerde bulunan Satıcı Hesaplarınıza ve Private Label Ürünlerinize tamamen gerçek ve yerel kişiler ile Feedback & Review Hizmeti verebiliriz. -------------------- Amerika Kanada Meksika Seller FeedBack için üst Limit 80 Ad. Product Review için üst Limit 15 Ad. ------------------- Singapur Avustralya Japonya Seller FeedBack için üst Limit 60 Ad. Product Review için üst Limit 10 Ad. ------------------- Tüm Avrupa ve Türkiye Seller FeedBack için üst Limit 50 Ad. Product Review için üst Limit 20 Ad. ------------------ Birleşik Arap Emirlikleri Seller FeedBack için üst Limit 120 Ad. Product Review için üst Limit 40 Ad.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

2 ayda teslim

CeraVe Marka Satış İzni

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

CeraVe Markasının satışa açılması için Resmi Distribütör' lerden ürün tedarik edilir fatura kesilir ve mağzanız için CareVe markasını satabilir duruma getirilirsiniz. Not: 1-) Business Adresinizin hangi ülkede olduğu önemli değildir tüm adreslere fatura kesebiliriz. 2-) Resmi Distribütör' lerden alınacak ürünlerin ücretleri ek olarak sizden tahsil edilir ürün fotoğraflama süreci bittikten sonra ürünler tarafınıza gönderilir. 3-) Bu hizmet CareVe markasının tarafınıza verdiği bir satış yetki belgesi içermez. "Amazon içinde izin almadan satamadığınız markalardan biri olan CareVe marka açılışı içerir" Mağzanız için bu hizmeti satın aldıktan sonra CareVe markalı ürünleri ekleyerek satışa sunabilirsiniz.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

7 günde teslim

Hızlı Satış Suspend Desteğimiz ile Kesin Çözüm

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

Hızlı Satış Suspend'inde iki farklı varyasyon bulunmaktadır. 1. Varyasyon Hesabınızdaki bakiyeye Bloke koyulur ancak satışa devam edebilirsiniz. 2. Varyasyon Hesabınızdaki bakiyeye Bloke koyulur ve satış ayrıcalıklarınız kaldırılır. Her iki durumdada başarı oranımız %100'dür Not: 1-) 1. Varyasyon için işlem kısıtlamaları az olduğundan FeedBack Desteği Hizmeti ekleyerek ve sizin için bir itiraz yazısı yazarak sorunu kısa sürede çözeriz. 2-) 2. Varyasyon için işlemler biraz daha zordur Telefon görüşme Desteği Hizmetimiz de bulunan toplamda 8 Farklı dilde anadili gibi konuşabilen çalışanlarımız ile en son çare olarak müşterileriniz ile iletişime geçer ve Seller FeedBack Talep ederiz.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

3 günde teslim

Dropshipping Politika Suspend Desteği

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

Satış yaptığınız ülkeye, kargo firmalarının çeşitliliğine ve sipariş sayınıza göre pek çok varyasyonun dahil olduğu bu suspend türünde ücretsiz bir şekilde hesabınızın incelmesini yaparak size bir fiyat tekili sunarız.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

3 Asin Suspend Desteği

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

%100 Para iadesi ( Telefon görüşmelerinde harcanan kredi ücretleri hariç ) %90 Başarı (Hiç itiraz gönderilmemiş hesaplarda) %75 Başarı (4 veya daha az itiraz gönderilmiş hesaplarda) Ek Bilgi. 1-) Hesabınız için gönderilen itirazlardan dolayı ikinci bir suspended (Drop Politika) olduysa ve hesabınızın açılmadığı takdirde hizmet bedelinin sadece %70'i iade edilecektir. 2-) Satıcı hesabınızda birden fazla ülke bulunuyorsa ve nadiren de olsa hesabınızda "3 Asin Suspendi" ve "Drop Politika Suspendi" varsa Drop Politika Suspendinin farklı bir ülkeye transfer edilme ihtimali vardır. (Bu gibi bir durumda "Drop Politika Suspendiniz" başka bir ülkeye transfer edilirse ve açtırmak isterseniz ek ücrete tabi tutulacaktır. 3-) Hiç itiraz gönderilmemiş hesaplarda genellikle 1. itiraz sonunda hesabınız açılır ancak hesabınızın daha önceki durumu ve hesap sağlığınıza göre bu 3. veya 4. itirazı bulabilir. 4-) Daha önce Apeal gönderilmiş ve sonuç alınamamış hesaplar için itirazlarımızı gönderirken en fazla 8 revizeye kadar sizinle beraber hesabı açmaya çalışırız eğer olumsuz bir sonuç alınırsa ücretin %80'i iade edilir.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Hesap Sağlığı (AHR) Suspend Desteği

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

Hesap Sağlığınızdaki puanlamadan dolayı hesabınız askıya alındıysa ücretsiz olarak hesap sağılığınızı inceledikten sonra size bir fiyat teklifi verebiliriz.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Late Dispatch Rate Suspend Desteği

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

Geç Onay(Confrim)-Late Dispatch Rate sebebi ile suspend olduysanız ücretsiz bir şekilde hesabınızın incelmesini yaparak size bir fiyat tekili sunarız.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

L'Oréal Marka Satış İzni

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

L'Oréal Markasının satışa açılması için Resmi Distribütör' lerden ürün tedarik edilir fatura kesilir ve mağzanız için CareVe markasını satabilir duruma getirilirsiniz. Not: 1-) Business Adresinizin hangi ülkede olduğu önemli değildir tüm adreslere fatura kesebiliriz. 2-) Resmi Distribütör' lerden alınacak ürünlerin ücretleri ek olarak sizden tahsil edilir ürün fotoğraflama süreci bittikten sonra ürünler tarafınıza gönderilir. 3-) Bu hizmet CareVe markasının tarafınıza verdiği bir satış yetki belgesi içermez. "Amazon içinde izin almadan satamadığınız markalardan biri olan L'Oréal marka açılışı içerir" Mağzanız için bu hizmeti satın aldıktan sonra CareVe markalı ürünleri ekleyerek satışa sunabilirsiniz.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

3 günde teslim

Profesyonel Bakiye Kurtarma Hizmeti✅

SUSPEND DESTEK / Yasaklı Ürün Suspendi

Amazon'da bulunan bakiyenizi kurtarmak için en uygun yolu belirleyerek size destek oluyoruz. Süreç Bakiye kurtarmanın iki farklı yolu vardır. 1. Mail yolu ile bakiye kurtarma. 2. Video Konferans + Mail yolu ile bakiye kurtarma. Her iki yolda da suspended durumunuza göre sorulacak sorular ve istenilen belgeler farklıdır. 1. Yol daha az zaman gerektirdiği için ücreti daha düşük olur. 2. Yol ile bakiye kurtarma yöntemini hesabın durumuna göre bizde tercih edebiliriz Amazon mecburide kılabilir. (Burada bir kesinlik yoktur.) Bu yolda daha çok zaman harcanacağı için ücret 1. yola göre daha yüksektir. Hesabınızın suspended sebebine göre daha önceki görüşmelerimizden hazırladığımız soruları size iletiyoruz ve bu sorular için hazırlık yapmanızı talep ediyoruz. Hazırladığınız cevapları inceliyoruz gerekirse düzeltmeniz için tavsiyelerde bulunuyoruz. Eğer hesabınızda 2. Yol ile bakiye kurtarma yöntemi tercih edilmiş ise yada Amazon tarafından mecbur kılınmışsa; Sürecin daha hızlı ilerlemesi adına size pek çok dilde anadil seviyesinde konuşabilen hali hazırda aktif olarak Amazon'un tüm iş modellerini yapan ekibimizden birini atayarak video konferansa birlikte çıkmanızı sağlayabiliyoruz. - Başarı garantisi var mı? + Hesabınızın durumuna, suspended türüne ve yaptığınız iş modeline göre bu süreç değişkenlik gösterebiliyor ve karar merci Amazon olduğu için bir garanti veremiyoruz. - Bu zamana kadar kaç hesaptan bakiye kurtardınız? + Son 6 yılda 46 hesabın bakiyesini kurtarmak için başvuru yaptık (Bu tarihe kadar yapılan başvuru sayısı 46 26.09.2023) ve sadece 2 hesaptan bakiye alamadık.

8 Başarılı Teklif Anlaşması

5 günde teslim

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma