Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı


(0)

0 Başarılı Teklif Anlaşması

Katılım Tarihi: 05.01.2023
Son Görülme: 10.07.2023

Shopify Mağaza Kurulumu

DİĞER PAZAR YERLERİ/ Shopify

Alanında uzman, profesyonel kadromuz ile Shopify mağazanızın kurulumunu yapıyoruz. Sektörünüze uygun tema seçimi, size özel anasayfa tasarımı, hakkımızda, iletişim vb. sayfaların düzenlenmesi başta olmak üzere Shopify mağazanızın kurulumunu A’dan Z’ye yapıyoruz.

10 günde teslim

Hizmet Sağlayıcının Diğer İlanları

Shopify E-Ticaret Danışmanlığı

DİĞER PAZAR YERLERİ / Shopify

Shopify mağazanızda desteğe ihtiyacınız mı var? Profesyonel ekibimizle sizlere yardımcı olmak için buradayız. Shopify Destek hizmetimiz ile sizlere yardıma ihtiyacınız olan konuda destek sağlıyoruz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

10 günde teslim

Shopify Alt Yapılı E-Ticaret Sitesi Kurulumu

DİĞER PAZAR YERLERİ / Shopify

Alanında uzman, profesyone kadromuz ile Shopify mağazanızın kurulumunu yapıyoruz. Sektörünüze uygun tema seçimi, size özel anasayfa tasarımı, hakkımızda, iletişim vb. sayfaların düzenlenmesi başta olmak üzere Shopify mağazanızın kurulumunu A’dan Z’ye yapıyoruz. Tüm Shopify uygulama geliştirme gereksinimleriniz için 360 derecelik çözümler sunar. Yılların etkin uzmanlığıyla, tercih ettiğiniz Shopify geliştirme şirketi olarak bizi seçmek , Shopify mağaza projeleriniz üzerinde size avantaj sağlar çünkü: Shopify Tema Yükleme Shopify temaları satın alınabilir veya özelleştirilebilir, her iki durumda da sizin için ayarlayabiliriz. Shopify temanızın masaüstü veya mobil tüm ekran boyutlarında sorunsuz çalışmasını ve son derece duyarlı olmasını sağlarız. Ürün Yükleme Bu, Shopify E-Ticaret kurulumunun en önemli yönüdür. Bu, Shopify mağaza kurulumuyla ilgili çok göz korkutucu, ancak kritik bir görev olduğunu unutmayın. Şirketimiz bu konuda uzmandır! Ürün kategorileri, görseller, envanter, SKU, açıklamalar ve herhangi bir Shopify mağazası için en önemli olan ürün sayfasının diğer nüanslarını ayarlamanıza yardımcı oluyoruz. Shopify PAYTR Entegrasyonu Shopify kurulum uzmanlarımız , ödeme ağ geçidi entegrasyonları ve mağaza konfigürasyonları genelinde kurulumu konusunda bilgilidir. Bu entegrasyonların hatasız olması gerektiğini gerçekten anlıyoruz ve mağazayı canlı olarak işaretlemeden önce kapsamlı testler yapıyoruz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

10 günde teslim

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma