Yeni Hizmet Sağlayıcı

Yeni Hizmet Sağlayıcı

Ki Business
https://kibusiness.co


(0)

0 Başarılı Teklif Anlaşması

Amerika Şirket Yönetim İngiltere Şirket Yönetim Vergi Danışmanlığı ve Muhasebe Marka Tescil FDA

Uzmanlık Alanı

Amerika, İngiltere ve Türkiye'de Şirket kuruluş, yönetim desteği ve belgelendirme süreçlerinizi yönetimini bize bırakın, işinize değer katalım.

Katılım Tarihi: 22.03.2023
Son Görülme: 07.02.2024

Amerika Registered Agent ve Şirket Kuruluşu

ŞİRKET KURULUMU/ Amerika Şirket Kurulumu

Amerika'da bütün eyaletlerde Registered Agent ve Şirket Kuruluş Hizmetimiz vardır.

Amerika'da şirket kuruluşu ve Registered Agent hizmetleri sunan işletmeniz için en iyi çözümleri sunuyoruz. Şirket kuruluşu hizmetleriyle, Amerika'da kendi şirketinizi kurabilir ve işinize hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Registered Agent hizmetleriyle de şirketinizin yasal gerekliliklerini yerine getirmenizi sağlıyoruz.

Şirket kuruluşu hizmetlerimiz, her türlü işletme sahibinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Kuruluş aşamasında size profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz ve size en uygun şirket tipini belirlemenizde yardımcı oluyoruz. Ardından, gerekli belgeleri hazırlıyor ve şirketinizi kurmak için gerekli adımları atıyoruz.

Registered Agent hizmetlerimiz, Amerika'da iş yapmak için gereklidir ve yasal gereklilikleri yerine getirmek için gereklidir. Siz ve şirketiniz için bir takım yasal belgeleri alır ve saklarız, böylece yasal süreçlerle ilgili endişelenmenize gerek kalmaz.

Bizimle çalışarak, Amerika'da iş yapmak için gereken tüm yasal gereklilikleri karşılamanın yanı sıra, işletmenizi hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Fiyatlandırmalarımız Registered Agent hizmeti içindir. Her eyaletin uyguladığı şirket kuruluş harcı farklılık göstermektedir. Talebinize göre Registered Agent + Şirket Adresi ve Eyalet Kuruluş Harcı dahil teklif hazırlanabilir.

Amerika'da şirket kurarak çifte vergilendirmeyi önleme anlaşması kapsamında Amerika'da ödediğiniz vergileri Türkiye'de ödemeniz gereken vergilerden mahsup edebilir, bu sebeple de fazladan ödeme yapmanıza gerek kalmadan işinizi yürütebilirsiniz.

Hizmet Kapsamında:
- 1 Yıllık Registered Agent Hizmeti
- İlgili Eyalet Şirket Kuruluşu
- LLC için Operating Agreement / C-Corp için by Law standart olarak sunulmaktadır.

Ek Hizmetler:
-Benzersiz Şirket Adresi
-Mercury / Wise Online Banka Hesap Açılışı
-EIN (Normal ve Hızlı Seçenekleri ile)
-ITIN (CAA ve Beyan ile seçenekleri ile)
-Bookkeeping (Muhasebe Defter Tutma)
-Yıllık Vergi Beyan Hizmetleri (Yetkili CPA ile)
-Marka Tescil (USPTO)

Talebinizde istenilen hizmetleri eklerseniz toplam bir fiyat çalışması size özel yapılacaktır. Bizimle çalıştığınızda ihtiyacınız olmayan hizmetler için süreç beklemez veya para ödemezsiniz. Sizin işinizin sağlığı ve güvenliği, bizim için önceliklidir. Sizde yetkin ve özenli bir hizmet almak için bize ulaşın.

3 günde teslim

Hizmet Sağlayıcının Diğer İlanları

İngiltere'de Size Özel Şirket Adresi ve Kuruluşu

ŞİRKET KURULUMU / Amerika Şirket Kurulumu

İngiltere'de şirket kuruluşu hizmetimiz, işletmenizin başarıya ulaşması için gereken her şeyi sunuyor. Ortak kullanım şirket adresi ve özel şirket adresi seçeneklerimizle, şirketinizin resmi adresine sahip olmanızı sağlıyoruz. Şirket kuruluşu sürecinde, UTR kaydı ve aktivasyonu, Government Gateway hesabı ve Wise hesap açılışı gibi tüm işlemleri sizin için hallediyoruz. Marka tescil işlemlerinde de yardımcı oluyoruz. Ayrıca, işletmenizin finansal sağlığını korumak için bookkeeping ve vergi beyan hizmetleri sunuyoruz. Lojistik ve gümrükleme desteği ile ürünlerinizi dünya genelinde kolayca taşıyabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinizin tescil işlemleri konusunda da size destek oluyoruz. Tüm bu hizmetlerimizle, İngiltere'de şirket kuruluşu konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine yardımcı olalım!

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma