Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı

Öne Çıkan Hizmet Sağlayıcı


(9)

9 Başarılı Teklif Anlaşması

Dropshipping Arbitrage Whosale Private Label Amerika Şirket Açma İngiltere Şirket Açma Avrupa Amazon Danışmanlık Danışmanlık Vergi Yönetim Süreçleri

Uzmanlık Alanı

Amazon E-ticareti içerisinde yer alan tüm saç ayakları ile ilgili hizmet verebilmekteyiz. Şirket kurulumları, danışmanlık, vergi süreçleri, suspend destek ve ara depo çözümlerine kadar tüm konularda bizden destek alabilirsiniz.

Katılım Tarihi: 10.01.2023
Son Görülme: 15.01.2024

Değerlendirmeler

Furkan

Eğitim içerik doluluğu iyi. Parasını hak eden bir eğitim oldu. Teşekkürler.

Tahsin Mizen

Tüm destekleri ve çözüm odaklı yaklaşımı için, Konuray Bey'e çok teşekkür ederim.

Nagihan kırçıl

Çok memnun kaldım gayet ilgili ve hızlı dönüş. Aynı zamanda çözüm odaklı iletişime açık. Her saat ulaşılabilir olması ayrı motive edici. Herkese tavsiye ederim.

Furkan

Herkese şiddetle tavsiye ederim güvenilir ve mükemmel bir ekip süreç muhteşem ilerliyor…

Melis

Aldığım eğitimden çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Hasan Gül

Hizmet içeriği ve bilgi yelpazesi oldukça geniş.

Emre Yıldız

Bugüne kadar aldığım tüm danışmanlık hizmetlerin en iyisi. Bilgi, tecrübe, yaklaşım ve profesyonellik tüm süreçlerde karşıma bir bir çıktı. Teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişmiş. Etrafımda konuyla ilgili olan herkese sizi anlatacağım.

Hilmi Can Yüce

Konuray Bey 7/24 her sorumu sabırla cevaplıyor ve gayet akıcı bir eğitim diline sahip olması işimde istediğim seviyelere kısa sürede ulaştırdı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Amazon Avrupa Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti

DROPSHIPPING/ Dropshipping Danışmanlık

Amazon için gerekli evrakın hazırlanması ve düzeltilmesi (Hesap açık değil ise),
Hesap açılması (13 Ülke hesap açılışı),
Wise ya da Payoneer Business Banka Hesap Açılışı,
Amazon paneli ve mağaza ayarları,
Sipariş, kargo, iade ve iptal süreçleri,
Müşteri iletişimi,
Yazılım entegrasyonu ve yazılım ayarları,
Az ürün ile çok satış için satan ürün bulma eğitimi,
Kargo ve teslimat ayarları,
Feedback alma stratejileri,
Ömür Boyu acil durum desteği,
Hesap sağlığı bilgilendirmesi eğitimi,
Ara depo kullanımı.
Minimum %20 Kar Ortalama Garantisi

1 günde teslim

Hizmet Sağlayıcının Diğer İlanları

Kuzey Amerika Pazaryeri Bire Bir Danışmanlık

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

Amazon için gerekli evrakın hazırlanması ve düzeltilmesi (Hesap açılışı için) Hesap açma (Kuzey Amerika hesabı açık değil ise) SUSPEND OLMAMA GARANTİLİ Payoneer hesap açılışı, Amazon paneli ve mağaza ayarlarının anlatılması, Sipariş, kargo, iade süreçlerinin uygulamalı anlatılması, Müşteri iletişimi, Yazılım bağlanması ve yazılım ayarlarının yapılması, Az ürün ile çok satış için satan ürün bulma eğitimi, Shipping ayarları, Feedback alma stratejileri, Ömür Boyu birebir acil durum desteği, Hesap sağlığı bilgilendirmesi eğitimi, Ara depo kullanımı. Buybox alınır. (En kısa süre içerisinde)

9 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

ABD Şirket Açılış Hizmeti

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

10 iş günü içerisinde şirket kuruluşunuz tamamlanır. Şirket kuruluş hizmeti içerisinde; - 1 Yıllık Kira sözleşmeli şirketinize özel adres, (Bu adreste tüm gönderileriniz takip edilir ve size iletilir) - EIN - Employer Identification Number - ABD İşveren Kimlik Numarası *Önemli Not: EIN Belgesi üstünde şirketinize özel alınan adres IRS ile görüşerek işlenmektedir. Amazon pazaryeri için bu hayati önem taşımaktadır. - Certificate of Formation - Şirket Kuruluş Belgesi - Operating Agreement - İşletme Sözleşmesi - Single Member - Ortaklık ya da Tek Üyelik Belgeleri Görüşmelerimizde tüm vergi süreçleri ile ilgili olarak da detaylı bilgi verilmektedir. Ancak en basit tanımı ile kardan vergi verilmektedir. 10.000 Dolar kara kadar karın %10'u sonrasında 40.000 Dolara kadar karın %12'si şeklinde kar arttıkça vergi dilimi artmaktadır. ABD Şirket Avantajları - Amerika'ya vergi verdiğinizde Türkiye'ye vergi vermeniz gerekmemektedir. - ABD şirketi varsa Amazon’dan komisyonsuz ürün alabiliyorsunuz. - Aynı zamanda yaptığınız her harcama için % 1 iade alma şansınız var. - Business Prime alıcı hesap açarak online arbitrage iş modelindeki alımlarınızda ekstra indirimler elde ediyorsunuz. - Sellers Funding yapma imkanınız İle ekstra sermaye oluşturma şansı elde edersiniz.

9 Başarılı Teklif Anlaşması

2 günde teslim

Kuzey Amerika Hesap Açılışı

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

Amazon için gerekli evrakın hazırlanması ve düzeltilmesi (Hesap açılışı için) Hesap açma (Kuzey Amerika hesap açılışı) SUSPEND OLMAMA GARANTİLİ Payoneer hesap açılışı, Amazon paneli ve mağaza ayarlarının anlatılması,

9 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Amazon Avrupa Pazaryeri Hesap Açılışı

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

Amazon için gerekli evrakın hazırlanması ve düzeltilmesi (Hesap açık değil ise), Hesap açılması (13 Ülke hesap açılışı), Wise Banka Hesap Açılışı, Amazon paneli ve mağaza ayarları, İngiltere şirketi ile açılacak Avrupa hesap açılışlarında ekstra olarak Amazon İngiltere Pazaryeri içerisindeki satışlarınızda ekstra %20 kar elde edeceğiniz ayarların yapılması da eklenmektedir.

9 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Online Arbitrage Eğitimi

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

Online arbitrage, retail arbitraj sisteminden farklı olarak tedarikçi veya perakende mağazalardan değil, yine e-ticaret sitelerinden toplu veya tek tek ürün alınarak yapılan bir satıştır. Diğer birçok satış işleminden daha sağlıklı olan online arbitraj daha kolay bir şekle para kazanacağınız bir iş modelidir. Bu eğitim özellikle Kanada Pazaryeri özelinde verilmektedir. Anlatılan tüm detaylar diğer pazaryerlerinde de kullanılabilir. Ancak minimum %40 kar garantisi Kanada için verilmektedir. Eğitim içeriği; Ürün Bulma Eğitimi Ürünlerin Analiz Edilmesi Ürünlerin Satın Alınması Ürünleri Ara Depoya Gönderimi Ürünlerin Kolilerinin Hesaplanması Ürünlerin Etiketlenmesi Ürünlerin Amazon Deposuna Gönderimi Ürünlerin Prime Listelenmesi Ürünlerin Satışı Autoprice ile Satış Arttırma

9 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Sellers Funding (Günlük Ödeme Alma Yöntemi)

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

Sellers Funding Nedir? Amazon hesabınızın günlük cirosunun belli bir oranı kadarını ertesi gün ekstra olarak size veren platform. Yüzde kaç ekstra ödeme alırım? Günlük ödeme olarak %60 tan %90 a kadar oran verebiliyor. Ayrıca %1 cashback kazanıyorsunuz. (Her satışta) % Kaç komisyon öderim? %2.7 ile %1 arası komisyon alıyor. Kredi Çekebilirsiniz! Belli bir süre sistemin içerisinde kaldığınızda şirketiniz için yıllık sadece %9 faiz ile kredi çekebiliyorsunuz. Ön şart: ABD ya da İngiltere Şirketiniz olmalı, Sisteme kendiniz başvurduğunuzda sıfır cirolu hesapları almıyor biz başvurursak süreci başlatıyorlar. Cironuz belli bir meblağa ulaştığında da (kendi başvurduğunuzdakinden daha az bir meblağ) günlük ödeme oranınız belirlenir. Sizden İstenenler: Şirket Açılış ve Vergi Kimlik Belgesi Kimlik

9 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Private Label Eğitimi

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

Neler Öğreneceksiniz? Hangi ülkelerde satış yapmanın ne gibi artıları vardır? A´dan Z´ye ürün bulma süreci, Rakip analizi nasıl olmalıdır, nelere dikkat etmeliyiz? Ürünü belirledik ne kadar adet üretmeliyiz (iyi senaryo, kötü senaryo), Ürün ölçü ve boyutları konusunda destek, Ürün fotoğrafı nasıl olmalı, nelere dikkat etmeliyiz, Marka logosu hazırlama, Amerika’da, UK’de ve Almanya’da marka kayıt süreçleri nasıl işler? Kendi listemizi hazırlama, A+ CONTENT önemi nedir ve neden mutlaka yapmalıyız? Kargo planı hazırlama, Lansmanda dikkat etmemiz gerekenler, Giveaway ve rewiew da nelere dikkat etmeliyiz? Giveaway hesaplama, Amazon kampanyalarına katılmanın önemi ve dikkat etmemiz gerekenler. Günlük stok takibi ve stock out olmamak için neler yapmalıyız? PPC analizi Aylık Olarak Hesabını İşlettiğimiz Hesaplar İçin: PPC kampanya ve performans analizi , Rakiplerin aylık yorum adet ve rating analizi Müşteri şikayeti giderme, Müşteri sorunlarını giderme, Ürün geliştirme, IPI skor önemi ve takibi.

9 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

İngiltere Şirket Açılış Hizmeti

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

UK de limited şirket kuruluşu, UK de ücretsiz yasal sanal ofis temini, UK de Gümrük numarası temini, Vergi numarası temini(UTR), Banka hesap açılışı, Yeminli mali müşavir desteği, Banka kartının ücretsiz olarak kargolanması. “UK’de drop yaparken UK şirketi sahipleri % 20 olan vergiyi ödemiyor.” 85.000 Pound’a kadar KDV(%20) ödenmiyor. (Bu da büyük şirketlerle rekabet açısından çok önemli!!!) Yılda bir kez karınızın %19 unu devlete ödüyorsunuz. Amerika'ya göre yüksek gelebilir ama Avrupa'nın en düşük kurumlar vergisidir. UK de şirketin hazır olması 7 gün sürüyor. UK Şirket başvurusunun ardından 4. Gün dilerse şirket sahibi Amazon hesabı açabilir hale geliyor. Yeminli mali müşavire aylık 65 Pound ödeniyor. Ve en önemlisi muhasebeciye para ödedikten sonra bizim yapabileceğimiz bir şey kalmıyor her şey ile muhasebeci ilgileniyor. Muhasebeciniz tüm beyanname işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyor. Dilerseniz kendi beyanınızı kendiniz de yapabilirsiniz.

9 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma