Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı

Solved Courses Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
www.solvedcourses.com


(0)

0 Başarılı Teklif Anlaşması

Amazon Dropshipping Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri Suspend Vergi Yazılım Destekleri

Uzmanlık Alanı

Amazon Dropshipping, Birebir Danışmanlık, Amazon Eğitimleri, Suspend Hizmetleri

Katılım Tarihi: 20.10.2023
Son Görülme: 06.12.2023

Olumlu Feedback Desteği

PRIVATE LABEL/ Feedback & Review Hizmeti

Feedback, bir müşteri tarafından ürününüz veya mağazanız hakkında bırakılan geri bildirimdir.

Olumlu sayıda feedback’e sahip olduğunuzda mağazanızın prestiji ve satışları artar.

Müşterilerin büyük bir kısmı feedback için zaman ayırmamaktadır.

Feedback hizmetimiz sayesinde mağazanızın prestijini arttırabilirsiniz.

2 günde teslim

Hizmet Sağlayıcının Diğer İlanları

Vergi Muafiyetli Alıcı (Tedarik) Hesabı

PRIVATE LABEL / Feedback & Review Hizmeti

Amazon siparişlerinizi vergi ödemeden almak ister misiniz ? Vergi ödememek için Amerika’da bir şirkete sahip olmalısınız, buna ek olarak resale sertifikasına ihtiyacınız var. Bugün Amerika da adres muhasebe dahil şirket kurmanın bedeli 1.000$ + 150$ resale belge ücreti var. Ayrıca Florida eyaleti için aylık beyan, New jersey için 3 ayda bir beyan vermeniz gerekiyor. Beyan verme ücreti ise 100$. Aynı anda hem Florida ve new jersey depolarına alım yaptığımız için yıllık 1.600$ beyan ücreti var. Ayrıca şirketin yıllık vergi beyannamesi 400$ ve ekstra muhasebe ve adres ücretleri. Bu rakamlar yeni başlayan veya kısıtlı sermayeye sahip olanlarınız için mümkün değil. Bizler sizlerin talepleri doğrultusunda kendi şirketimiz üzerinden size “Bussiness Prime” hesaplarını hizmetinize sunuyoruz. Bu muafiyetli hesap sayesinde vergi ödemeden alımlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca ekstra aylık 15$ prime ücreti ödemeyeceksiniz. Solved Courses güvencesiyle hesaplar tamamen kişiye özel mail adresine tanımlanacak ve problemsiz bir şekilde ticaretinizi sürdürebileceksiniz. Bu hesapların yıllık bedeli 390$ Ekstra prime ücreti ödemeden yıllık tek ücretle sahip olabilirsiniz. Not: ABD vergi konusunda en hassas ülkelerden biridir. Yapılan bir usulsüzlük tespitinde Türkiye ve Amerika banka hesaplarına kadar blokaj uygulayabilir. Evinize konsolosluktan bir uyarı almak istemiyorsanız kurallar çerçevesinde hareket etmelisiniz. Hesaplar şirketimizin güvencesinde olup her ay düzenli vergi beyanları yapılmaktadır.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Birebir Mentörlük

PRIVATE LABEL / Feedback & Review Hizmeti

‘’ Amazon kariyerinizi daha ileriye taşıyın ‘’ Amazon sürekli kendini güncelleyen dinamik bir plartform. Bugün doğru yaptığımız çalışmalar olabilecek güncellemelerle yanlışa dönüşebiliyor. Bu nedenle hata yapmamak ve zarar etmemek için bilgilerimizi ve yöntemlerimizi sürekli olarak güncel tutmak zorundayız. Birebir mentörlük programında yolculuğunuzda güncel kalabilmeniz için gerekli her şey mevcuttur. Birebir Mentörlük Hizmetimiz ile bizden kesintisiz destek alacaksınız, Amazon işinizi dahada büyütebilecek ve en önemlisi, mevcut gelirlerinizi arttırabileceksiniz. Tecrübelerimizi öğrenerek yeni stratejiler geliştirebilecek ve mağazanızı güçlendirebileceksiniz. Size özel oluşturacağımız yol haritanız sayesinde maksimum sayıda sipariş ve kâr elde edebileceksiniz. Sizi daha iyi sonuçlara ulaştırmak için uygun bir zemin oluşturuyoruz. Birebir Mentörlük Programında; • Düzenli olarak mağazalarınızın kontrolü • İş analizi ve yeni stratejiler geliştirme • Mağazanıza özel yol haritası • Büyüme noktalarınızın tespiti • Mağazanıza yeni ürün ekleme • Satışlarınızı arttıracak özel ürünler listesi • Müşterileri ilişkilerinizi güçlendirme • Hedeflenen ciroya ulaşım sağlanması • Mağazanız ile ilgili her türlü sorunların giderilmesi veya yönlendirilmesi • Hesap sağlığını korumaya yönelik tüyolar ve denetimler • Kişiye özel mentör ve Whatsapp iletişim desteği • Tüm sorunlarınızı çözmek için her hafta ZOOM toplantısı Mevcuttur. Birebir Mentörlük Desteği Sayesinde • Hemen satış yapmaya başlayacaksınız • Sipariş sayısı artacak • Önerilerimizden faydalanacaksınız, yatırımınız boşa gitmeyecek • Rakiplerinize şans bırakmadan yeni taktikleri ve stratejileri uygulayacaksınız • Daha çok nasıl gelişebileceğinizi, satış becerilerinizi nasıl geliştirebileceğinizi ve işinizi yeni bir seviyeye nasıl getirebileceğinizi anlayacaksınız. Tamamen tecrübelerimize dayalı Birebir Mentörlük Desteğimiz min. 2 ay sürmektedir. Devam etmek istediğinizde ekstra indirimlerle sahip olabilirsiniz. Not: Aktif Amazon Satıcılarına özel bir hizmettir.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

2 ayda teslim

KEEPA Master PRO Yazılım Eğitimi

PRIVATE LABEL / Feedback & Review Hizmeti

Amazon mağazanıza yükleyeceğiniz ürünlerin istediğiniz SalesRank aralığında olmasını ister misiniz ? Yada istediğiniz SalesRank değerine sahip hatta istediğiniz kategorideki ürünlere liste halinde ulaşmak ister misiniz? Evet KEEPA ile herşey mümkün ! Amazon mağazamızın sağlığı ve satışlarını arttırmak için yükleyeceğimiz ürünleri çeşitli denetimlerden ve filtrelemelerden geçirmemiz gerekiyor. Aksi taktirde mağazamıza satış potansiyeli olmayan ve hesap sağlığı metriklerimizi olumsuz etkileyecek ürünler yüklenir. Amazon Dropshipping yaparken bizim için en önemli hususlardan biri satış ve trafik değerlerine sahip ürünler listelemek. Bu noktada ki herhangi bir eksiklik mağazamızın satışını azaltacaktır. İşte KEEPA sayesinde sistematik bir şekilde ürün analizi yaparak istediğiniz satış değerlerine sahip ürünleri kolayca tespit edebilirsiniz. Ayrıca yazılımın beraberinde gelen eklenti sayesinde hesap sağlığınızı en çok etkileyen fikri mülkiyet ihlali yapacak potansiyeldeki ürünleri mağazanıza eklemeden tespit edebilirsiniz. KEEPA Master Pro eğitiminde; - Detaylı ürün ve kategori analizi - İstenilen değerlerde ve istenilen kategorideki ürünlerin tespiti - Fikri mülkiyet ihlali potansiyeline sahip ürünlerin tespiti - KEEPA Extension detaylı kullanımı - Best seller ürünlerin sistematik analizi - Top seller satıcıların tespiti ve rakip analizi Gibi birçok analizi profesyonel bir şekilde yapabileceksiniz. Bu eğitim; - Daha iyi bir Amazon satıcısı olmak, - Daha fazla ürün bulmak, - Daha fazla para kazanmak, - Gereksiz zaman kaybetmemek, - Suspend olmamak, İsteyenler için özel olarak tasarlandı. KEEPA bunların hepsini yapmanıza yardımcı olacak bir yazılımdır. KEEPA Amazon işletmenizi büyütme yolculuğunuza hız katacaktır. KEEPA Master PRO programına katılarak 20 detaylı eğitim videosuyla profesyonel bir kullanıcı olabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde; - KEEPA yazılımının bütün detaylarını öğreneceksiniz. - Özel ürün arama stratejilerini uygulayabilecek ve kendinize özel stratejiler oluşturabileceksiniz. - Mağazanızın güvenliğini arttırarak SUSPEND riskinizi min. Seviyeye indirebileceksiniz. - Tek tek Satış sıralaması (SalesRank) kontrolünden kurtularak, mağazanıza daha fazla zaman ayırabileceksiniz. - Hedefe yönelik ürünleri kolayca tespit ederek mağazanızın satışlarını arttırabileceksiniz. Keepa Master PRO eğitimi içeriği - 20 Eğitim videosu - 3 Aylık sınırsız erişim - İletişim desteği - 2 adet Birebir Danışmanlık görüşmesi

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

3 ASIN Suspendi Hizmeti (%100 İADE GARANTİLİ )

PRIVATE LABEL / Feedback & Review Hizmeti

Amazon kuralları ve politikaları olan bir platformdur. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sürekli olarak satıcılarını hesap sağlığı metrikleriyle denetler. Hedeflen değerlerin altında kalan satıcılar uyarılır yada hesabı askıya alınır. Hesabınızın askıya (Suspend) alınması Amazon yolculuğunuzun sonu değil ! Amazon hesabınız suspend olduğunda satıcıya savunma hakkı verir. Savunmada istediği bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmalı ve destekleyici belgeler eklenmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan savunmayla hesabın yeniden aktifleştirilir. Suspend hizmetimiz sayesinde en kısa sürede, politikalara uygun bir şekilde hesabınızı yeniden açabilirsiniz. - Profesyonel yabancı dil desteği, - Kişiye özel aksiyon planları, - Sürekli Amazon Hesap Sağlığı ekibiyle irtibat, - Tedarikçi anlaşmaları, - Yetki belgeleri ve sözleşmeler, - Sınırsız savunma Destek ve anlaşmalarımız sayesinde hesabınızı en kısa sürede açabiliriz. HESABINIZ AÇILMAZSA %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Açılış Suspendi (%100 İADE GARANTİLİ)

PRIVATE LABEL / Feedback & Review Hizmeti

SUSPEND HİZMETİ: Amazon kuralları ve politikaları olan bir platformdur. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sürekli olarak satıcılarını hesap sağlığı metrikleriyle denetler. Hedeflen değerlerin altında kalan satıcılar uyarılır yada hesabı askıya alınır. Hesabınızın askıya (Suspend) alınması Amazon yolculuğunuzun sonu değil ! Amazon hesabınız suspend olduğunda satıcıya savunma hakkı verir. Savunmada istediği bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmalı ve destekleyici belgeler eklenmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan savunmayla hesabın yeniden aktifleştirilir. Suspend hizmetimiz sayesinde en kısa sürede, politikalara uygun bir şekilde hesabınızı yeniden açabilirsiniz. - Profesyonel yabancı dil desteği, - Kişiye özel aksiyon planları, - Sürekli Amazon Hesap Sağlığı ekibiyle irtibat, - Tedarikçi anlaşmaları, - Yetki belgeleri ve sözleşmeler, - Sınırsız savunma Destek ve anlaşmalarımız sayesinde hesabınızı en kısa sürede açabiliriz. HESABINIZ AÇILMAZSA %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Adil Fiyatlandırma Politikası Suspendi (%100 İADE GARANTİLİ)

PRIVATE LABEL / Feedback & Review Hizmeti

SUSPEND HİZMETİ: Amazon kuralları ve politikaları olan bir platformdur. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sürekli olarak satıcılarını hesap sağlığı metrikleriyle denetler. Hedeflen değerlerin altında kalan satıcılar uyarılır yada hesabı askıya alınır. Hesabınızın askıya (Suspend) alınması Amazon yolculuğunuzun sonu değil ! Amazon hesabınız suspend olduğunda satıcıya savunma hakkı verir. Savunmada istediği bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmalı ve destekleyici belgeler eklenmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan savunmayla hesabın yeniden aktifleştirilir. Suspend hizmetimiz sayesinde en kısa sürede, politikalara uygun bir şekilde hesabınızı yeniden açabilirsiniz. - Profesyonel yabancı dil desteği, - Kişiye özel aksiyon planları, - Sürekli Amazon Hesap Sağlığı ekibiyle irtibat, - Tedarikçi anlaşmaları, - Yetki belgeleri ve sözleşmeler, - Sınırsız savunma Destek ve anlaşmalarımız sayesinde hesabınızı en kısa sürede açabiliriz. HESABINIZ AÇILMAZSA %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Alıcı Hesap Kapanması (%100 İADE GARANTİLİ)

PRIVATE LABEL / Feedback & Review Hizmeti

SUSPEND HİZMETİ: Amazon kuralları ve politikaları olan bir platformdur. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sürekli olarak satıcılarını hesap sağlığı metrikleriyle denetler. Hedeflen değerlerin altında kalan satıcılar uyarılır yada hesabı askıya alınır. Hesabınızın askıya (Suspend) alınması Amazon yolculuğunuzun sonu değil ! Amazon hesabınız suspend olduğunda satıcıya savunma hakkı verir. Savunmada istediği bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmalı ve destekleyici belgeler eklenmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan savunmayla hesabın yeniden aktifleştirilir. Suspend hizmetimiz sayesinde en kısa sürede, politikalara uygun bir şekilde hesabınızı yeniden açabilirsiniz. - Profesyonel yabancı dil desteği, - Kişiye özel aksiyon planları, - Sürekli Amazon Hesap Sağlığı ekibiyle irtibat, - Tedarikçi anlaşmaları, - Yetki belgeleri ve sözleşmeler, - Sınırsız savunma Destek ve anlaşmalarımız sayesinde hesabınızı en kısa sürede açabiliriz. HESABINIZ AÇILMAZSA %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Amazon Bakiye Kurtarma (%100 GARANTİLİ )

PRIVATE LABEL / Feedback & Review Hizmeti

Hesabınızdaki bakiyeyi tahsil etmek istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Yabancı ekibimiz sayesinde amazon görüntülü görüşmelerine sizinle beraber katılarak bakiyenizi kurtarmanıza yardımcı oluyoruz. Tecrübelerimizle elde ettiğimiz amazonun sorduğu soruları size gönderiyoruz. Bu sayede cevap veremeyeceğiniz soru kalmayacak ve paranızı alabileceksiniz. Bu hizmette başarı oranımız %97'dir Amazon kuralları ve politikaları olan bir platformdur. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sürekli olarak satıcılarını hesap sağlığı metrikleriyle denetler. Hedeflen değerlerin altında kalan satıcılar uyarılır yada hesabı askıya alınır. Hesabınızın askıya (Suspend) alınması Amazon yolculuğunuzun sonu değil ! Amazon hesabınız suspend olduğunda satıcıya savunma hakkı verir. Savunmada istediği bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmalı ve destekleyici belgeler eklenmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan savunmayla hesabın yeniden aktifleştirilir. Suspend hizmetimiz sayesinde en kısa sürede, politikalara uygun bir şekilde hesabınızı yeniden açabilirsiniz. - Profesyonel yabancı dil desteği, - Kişiye özel aksiyon planları, - Sürekli Amazon Hesap Sağlığı ekibiyle irtibat, - Tedarikçi anlaşmaları, - Yetki belgeleri ve sözleşmeler, - Sınırsız savunma Destek ve anlaşmalarımız sayesinde hesabınızı en kısa sürede açabiliriz. HESABINIZ AÇILMAZSA %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Appeal Hizmeti 

PRIVATE LABEL / Feedback & Review Hizmeti

Amazon kuralları ve politikaları olan bir platformdur. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sürekli olarak satıcılarını hesap sağlığı metrikleriyle denetler. Hedeflen değerlerin altında kalan satıcılar uyarılır yada hesabı askıya alınır. Hesabınızın askıya (Suspend) alınması Amazon yolculuğunuzun sonu değil ! Amazon hesabınız suspend olduğunda satıcıya savunma hakkı verir. Savunmada istediği bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmalı ve destekleyici belgeler eklenmelidir. Profesyonel bir şekilde yapılan savunmayla hesabın yeniden aktifleştirilir. Suspend hizmetimiz sayesinde en kısa sürede, politikalara uygun bir şekilde hesabınızı yeniden açabilirsiniz. - Profesyonel yabancı dil desteği, - Kişiye özel aksiyon planları, - Sürekli Amazon Hesap Sağlığı ekibiyle irtibat, - Tedarikçi anlaşmaları, - Yetki belgeleri ve sözleşmeler, - Sınırsız savunma Destek ve anlaşmalarımız sayesinde hesabınızı en kısa sürede açabiliriz. HESABINIZ AÇILMAZSA %100 ÜCRET İADESİ YAPILACAKTIR.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

1 günde teslim

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma