Aktif Hizmet Sağlayıcı

Aktif Hizmet Sağlayıcı


(0)

0 Başarılı Teklif Anlaşması

Dropshipping FBA FBM Arbitraj Online Arbitraj Danışmanlık Eğitim

Uzmanlık Alanı

Amazon FBA ve FBM alanlarında uzman danışman kadromuzla, danışmanlık, eğitim ve yazılım çözümleri sunmaktayız.

Katılım Tarihi: 01.08.2023
Son Görülme: 03.08.2023

1-1 Amazon Dropshipping Danışmanlık Programı (SATIŞ GARANTİLİ)

DROPSHIPPING/ Dropshipping Danışmanlık

Tam Digital olarak, FBM iş modeli için dropshipping yöntemini kullanmaktayız. Bu modeli tercih etmemizin sebebi, stok tutmadan ve ürünlerle şahsi olarak ilgilenmeden birçok ürünün satıcısı olabilmenin daha verimli olmasıdır.

Bu sayede Amazon'daki temel kuralları ve hesap sağlığını korumayı öğrendiğiniz sürece Amazon'dan pasif gelir elde edebilirsiniz.

Danışmanlık programımızda, 2 ay boyunca alanında uzman danışmanınızla bire-bir olarak çalışarak sıfırdan başlayarak sabit bir gelir oluşturuna kadar tüm adımları beraber işleyeceksiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?
1️⃣ Site üzerinden veya havale ile danışmanlık programını satın alın.
2️⃣ Ekibimiz sizinle iletişime geçerek kaydınızı oluşturmak için bazı gerekli bilgileri istesin.
3️⃣ E-posta adresinize gelen başlangıç eğitimini izleyerek sürece başlayın.
4️⃣ Yasal geçerliliği olan kontratı imzalayarak bize gönderin.
5️⃣ Diğer video eğitim ve araçları size e-posta ile gönderelim.
6️⃣ Derslere başlamadan önce kurulması gereken araçları kurun.
7️⃣ Sizden istediğimiz birkaç belgeyi hazırlayın.
8️⃣ Size atanan başarı koçunuz sizinle iletişime geçerek ilk randevunuzu oluştursun.
9️⃣ Derslere eksiksiz katılarak öğrenmeye başlayın.

BONUSLAR
✅ Amazon Danışmanlık Programı Onboarding Eğitimi
✅ Amazon Dropshipping Rehberi (Türkiye'de ilk)
✅ Amazon Dropshipping Yol Haritası
✅ Amazon Manuel Metod Eğitimi
✅ Tam Digitial Dropshipping Hesaplayıcı v2023
✅ Amazon FBM Starter Eğitimi
✅ Kişisel Gelişim Eğitimi
✅ Asinbaba Whatsapp Destek Grubuna Katılım
✅ Asinbaba Yazılımında $ 30 İndirim
✅ Helium10, Keepa, Egrow, Junglescout Yazılımlarında İndirim

2 ayda teslim

Hizmet Sağlayıcının Diğer İlanları

1-1 Amazon FBA Arbitraj Danışmanlığı (SATIŞ GARANTİLİ)

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

Tam Digital olarak, FBA iş modeli için arbitraj yöntemini kullanmaktayız. Bu modeli tercih etmemizin sebebi, Amazon'da hali hazırda satılmakta olan ve belirli bir piyasası olan ürünlerin bir satıcısı olmanın Amazon'da bulunmayan bir ürünü piyasaya kazandırmaktan çok daha kolay olmasıdır. Bu sayede, işin matematiğini iyi öğrendiğiniz sürece çok yüksek doğrulukla alım kararları vererek Amazon'dan gelir elde edebilirsiniz. FBA Danışmanlık programında, alanında uzman danışmanınızla bire-bir çalışarak 2 ay sürecek bu programda, mağaza açılışından başlayarak, ilk kolinizin ürünlerinin beraber seçiyoruz. Eğitim sonrasında Amazon FBA alanında başka bir ek bilgiye ihtiyacınız olmadan işinizi sürdürebiliyorsunuz. Süreç Nasıl İşliyor? 1️⃣ Site üzerinden veya havale ile danışmanlık programını satın alın. 2️⃣ Ekibimiz sizinle iletişime geçerek kaydınızı oluşturmak için bazı gerekli bilgileri istesin. 3️⃣ E-posta adresinize gelen başlangıç eğitimini izleyerek sürece başlayın. 4️⃣ Yasal geçerliliği olan kontratı imzalayarak bize gönderin. 5️⃣ Diğer video eğitim ve araçları size e-posta ile gönderelim. 6️⃣ Derslere başlamadan önce kurulması gereken araçları kurun. 7️⃣ Sizden istediğimiz birkaç belgeyi hazırlayın. 8️⃣ Size atanan başarı koçunuz sizinle iletişime geçerek ilk randevunuzu oluştursun. 9️⃣ Derslere eksiksiz katılarak öğrenmeye başlayın. BONUSLAR ✅ Amazon Danışmanlık Programı Onboarding Eğitimi ✅ FBA Online Arbitraj Başlangıç Rehberi (Tr'de ilk ve tek) ✅ Tam Digitial FBA Hesaplayıcı v2 ✅ Amazon FBM Starter Eğitimi ✅ Kişisel Gelişim Eğitimi ✅ Asinbaba Whatsapp Destek Grubuna Katılım ✅ Arbitrager Yazılımında %15 İndirim ✅ Helium10 ve Keepa Yazılımlarında İndirim

0 Başarılı Teklif Anlaşması

2 ayda teslim

1-1 Saatlik Danışmanlık Görüşmesi

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

Saatlik danışmanlık, e-ticaret hakkında bilgisi/tecrübesi olan ve spesifik bir alanda kısa süreli destek almak isteyenler için uygundur. Bu sayede sadece ihtiyacınız olan hizmet için ödeme yapmış olursunuz. Süreç nasıl işliyor? 1️⃣ Saatlik danışmanlık için site üzerinden sipariş verin. 2️⃣ İstek ve ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz için e-posta adresinize gelen bilgi formunu doldurun. 3️⃣ Karşılıklı haklarımızın korunması için hazırladığımız "Danışmanlık Görüşmesi Anlaşması"nı imzalayın. 4️⃣ Sizinle iletişime geçerek uygun bir tarih için randevu verelim. 5️⃣ İhtiyacınıza göre, görüntülü görüşme/uzak masaüstü bağlantısı aracılığıyla sizlere yarımcı olalım. Yardımcı olabileceğimiz konular: ✅ Mağaza açılışı ✅ Yazılım kullanımı ✅ Ürün araştırma yöntemleri ✅ İş yönetim sistemleri ✅ Uygun iş modeli seçimi ✅ Birlikte ürün araştırma ✅ Fizibilite çalışmaları ✅ Hedef belirleme/koçluk ✅ Genel tavsiye

0 Başarılı Teklif Anlaşması

5 günde teslim

Amazon Profesyonel Satıcı Hesap Açılışı (GARANTİLİ)

DROPSHIPPING / Dropshipping Danışmanlık

Amazon'da satışa başlamanın ilk koşulu, profesyonel bir satıcı hesabı açmaktır. Bu süreçte Amazon oldukça seçici olduğu için tam olarak istenilen formatta ve hatasız şekilde bir başvuru yapılması çok önemlidir. Tam Digital olarak dilerseniz bireysel, dilerseniz kurumsal olarak satıcı hesabı başvurunuzu yapıyoruz. Sizden istediğimiz bazı standart belgelerin temininde de yardımcı olarak GARANTİLİ bir şekilde hesabınızı beraber açarak sizlere satıcı panelinin kullanımı gösteriyoruz.

0 Başarılı Teklif Anlaşması

3 günde teslim

Hizmet Yayınlama Talep Oluşturma